Mary Kay LogoPowrót do strony głównej
x Strona wykorzystuje pliki cookies oraz inne narzędzia, które pomogą Ci odkryć to, co kochasz w Mary Kay. Jeżeli nie chcesz korzystać z tych technologii, prosimy o zmianę ustawień swojego komputera tak, by zablokować pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne. Uwaga: niektóre funkcje będą wtedy niedostępne. Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany ustawień oznacza, że zostałaś poinformowana o takich technologiach i wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.
Osiągaj najlepsze rezultaty w makijażu dzięki profesjonalnym pędzlom do makijażu Mary Kay.

​​

Zestaw Profesjonalnych Pędzli Mary Kay®

Nieważne czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z makijażem, czy kontynuujesz ją już od lat, ten zestaw jest niezbędny dla każdej kobiety, której zależy na precyzyjnej i dokładnej aplikacji kosmetyków, gwarantującej idealny look.

Zestaw Profesjonalnych Pędzli Mary Kay®
Zestaw Profesjonalnych Pędzli Mary Kay® składa się z pięciu profesjonalnych pędzli najwyższej jakości, które zapakowane są w elegancką i praktyczną kosmetyczkę – która swobodnie pomieści także Twój Kompakt Mary Kay®, szminkę, tusz do rzęs i inny niezbędne aplikatory!

170311
The Mary Kay® Brush Collection includes five professional-quality brushes in a handy organizer bag with room to add more makeup tools!
Pędzel do Różu Mary Kay®

Wypukłe, naturalne włosie jest idealne do nakładania różu wzdłuż kości policzkowych. Nakładaj róż kolistymi ruchami wzdłuż kości policzkowych, zaczynając od najbardziej wystających miejsc na policzkach. Dodaj odrobinę Mineralnego Pudru Rozświetlającego u szczytu kości policzkowych.
Swirl cheek color in a circular motion along cheekbones, starting at the apples of the cheeks.

Pędzel do Pudru Mary Kay®

Specjalnie zaprojektowane włosie umożliwia idealną aplikację zarówno sypkich jak również prasowanych pudrów, zapewniając utrwalenie podkładu i stanowiąc zarazem idealną bazę do nałożenia bronzera, który wymodeluje twarz. Dłuższe włosie pozwala na łatwe mieszanie. Lekko nałóż puder, zaczynając od strefy T omiatając pędzle w zewnętrzną stronę twarzy. Możesz także nałożyć bronzer na dekolt, by uzyskać efekt skóry muśniętej słońcem.
Blend loose and pressed powders with ease, starting in the T-zone and dusting outward to the edges of the face.

Pędzel do Nakładania Cieni Mary Kay®

Naturalne włosie umożliwia gładką aplikację i pozwala na piękne mieszanie Mineralnych Cieni do Powiek. Zacznij od aplikacji koloru na miejsca, które chcesz podkreślić najbardziej intensywnym kolorem (np. wzdłuż linii rzęs lub w zewnętrznych kącikach oka) a następnie rozetrzyj je na całą powierzchnię powieki. Ważnym jest, by czyścić ten pędzel często, będziesz wtedy mogła codziennie używać go do różnych odcieni.
Use the Mary Kay® Eye Color brush to apply Mary Kay® Mineral Eye Color with even application.

Pędzel do Modelowania Oczu Mary Kay®

Stożkowo ułożone, naturalne włosie, zapewnia precyzyjną aplikację i kontrolę intensywności nakładanego kosmetyku. Dzięki niemu aplikacja cieni wzdłuż załamania powieki jest niezwykle prosta. Idealnie nadaje się do wykonturowania powieki i do wykonania makijażu typu smoky eyes. Aplikację rozpocznij od załamania powieki przy zewnętrznym kąciku oka, następnie rozetrzyj kolor w stronę wewnętrznego kącika. Użyj końcówki pędzla, by dodać rozświetlający cień w wewnętrznych kącikach oka.
Contour eyelids and create smoky eye effects using the Mary Kay® Eye Crease Brush.

Pędzel do Profilowania Kształtu Brwi i Szczoteczka z Grzebieniem do Brwi

Mocne, zakończone pod kątem włosie pędzla po stronie eyelinera, zapewnia precyzyjne podkreślenie oka wzdłuż linii rzęs lub brwi. Pędzel ten może być także stosowany, by cienie do powiek nałożyć w formie eyelinera; sztywne włosie szczoteczki do brwi układa brwi w idealną linię. Mini grzebień usuwa nadmiar tuszu do rzęs i zapobiegania powstawaniu nieestetycznych zgrubień.
The Mary Kay® Eyeliner/Eyebrow Brush is your double-duty beauty tool, perfecting eyeliner and brows.

Mogą także Ci się sposobać...

Zobacz jakich pędzli używa Luis Casco z Międzynarodowego Zespołu Wizażystów Mary Kay.  
Międzynarodowy Zespół Wizażystów Mary Kay  
Zobacz najnowsze propozycje makijaży.  

Więcej ofert produktów

Zobacz co jest modne! Jesień 2015!
Dowiedz się jak poprawnie malować usta
Get top tips for staying sun safe

Skontaktuj się z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną – tylko zakupy u niej dają Ci 100% pewności, że kupujesz oryginalne kosmetyki, które możesz wypróbować.

Corp Site - All Status - ContentType (Product)Corp Site - All Status - ContentType (Relationship)