Mary Kay LogoPowrót do strony głównej
x Strona wykorzystuje pliki cookies oraz inne narzędzia, które pomogą Ci odkryć to, co kochasz w Mary Kay. Jeżeli nie chcesz korzystać z tych technologii, prosimy o zmianę ustawień swojego komputera tak, by zablokować pliki cookies lub podobne rozwiązania technologiczne. Uwaga: niektóre funkcje będą wtedy niedostępne. Dalsze korzystanie z tej strony bez zmiany ustawień oznacza, że zostałaś poinformowana o takich technologiach i wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.

Baner-2.jpg


W ramach Akcji #GlowAndTellPolska poprosiliśmy najlepsze polskie Blogerki, by wypróbowały nasze Zestawy Pielęgnacyjne i podzieliły się swoimi opiniami.
                           

Poznaj nasze Ekspertki i sprawdź co sądzą o naszych schematach pielęgnacji.​​

Agata Kochanek_Agatha Lover.gif
BLOG: ​agathalover.com
Agatha Lover to wycinki z życia mamy i blogerki. Z miłością o dzieciach, kosmetykach i życiu.
test_repair.jpg 
Marta Dębska_make up Today.gif
BLOG: make-up-today.com​

Marta - miłośniczka kosmetycznych odkryć, makijażowych metamorfoz i rockowego brzmienia. Makijaż traktuje jako pasję, którą realizuje w połączeniu z drugą miłością - fotografią. Niepoprawna romantyczka i energiczna wariatka - połączenie wybuchowe! 

 
Agnieszka Siouxie_siouxie and the city.gif
BLOG: siouxie.pl​​
Agnieszka - specjalizuje się w tematyce kosmetyków przeznaczonych dla cery dojrzałej ale i problematycznej. Uwielbia bułgarską kuchnię i greckie wyspy. Po prostu singielka w wielkim mieście.

 test_acne.jpg

Marta Śliwak_Geometry of Nature.gif
BLOG: epidermidis.blogspot.com​
​​Marta - miłośniczka wysokiej klasy kosmetyków. Estetka. W kosmetykach ceni skuteczność i piękną oprawę.​
 

test_TW.jpg
 
Patrycja Kinasiewicz_Subiektywna Blog.gif
BLOG: subiektywnablog.pl
Patrycja - kosmetyki to Jej pasja, jest kobietą, lubiącą testować nowości. Na Jej blogu znajdziecie kosmetyki pielęgnacyjne do skóry dojrzałej oraz kosmetyki kolorowe. Po godzinach spełniona mama i żona.


test_TW.jpg
mojeimponderabilia.pl
BLOG: mojeimponderabilia.pl

Żaneta - perfekcjonistka, która nie potrafi usiedzieć w miejscu. Jak kot zawsze chodzi własnymi drogami i skrzętnie zbiera imponderabilia, które otrzymuje od losu. Nie lubi ograniczeń, więc porusza tematy błahe i ważne, lekkie i trudne, ciekawe i nudne. Marzy o podróżowaniu po całym świecie.

test_botanical.jpg 
  
Basia Smoter a.gif
BLOG: basiasmoter.pl​
Basia - kochająca mama i żona. Wielka miłośniczka pielęgnacji. Nie wyobraża sobie makijażu bez tuszu do rzęs, kuchni bez łososia i dnia bez pocałunku na dzień dobry.
test_TW.jpg 
Zobacz NOWY WPIS! ​​  
Anna Górska_ankowata blog.gif


BLOG: ankowata.blogspot.com​
Ania, autorka bloga o tematyce urodowej. Miłośniczka mody, makijażu oraz fotografii. Swoją pasję łączy w jedno przekazując swoim czytelnikom recenzje najnowszych na rynku produktów kosmetycznych oraz dodatków. Wciąż otwarta na nowe propozycje.
test_TW.jpg 
 
Natalia Wabich.gif
BLOG: nataliawabich.blogspot.com
Natalia - jej największą pasją są makijaże i blog o tematyce urodowej. Kiedy ma tylko czas czyta książki, a są to zazwyczaj kryminały, które uwielbia. Lubi też muzykę i dobry film. Kocha zwierzaki, a one Ją chyba też ;) Najchętniej, to przygarnęłaby wszystkie przybłędy świata.
test_TW.jpg 
Zobacz NOWY WPIS! ​​  
Alicja-Jarząbek_ala-ma-kota.jpg
BLOG: kotmaale.pl​
Ala - Kocha kosmetyki i się tego nie wstydzi. Lubi otaczać się pięknymi przedmiotami i osobami, które wiele wnoszą do jej życia. Mały snob. Ala ma kota, to jej sposób na oderwanie się od rzeczywistości, miejsce na pogłębianie pasji do robienia zdjęć i przede wszystkim pretekst do kupowania kolejnej szminki ;)
test_botanical.jpg
Zobacz NOWY WPIS! ​​ 
 
Magda Truszkowska_kosmetyczny świat Blanki.png
BLOG: swiat-blanki.blogspot.com​

Magda - blogujaca mama, zafascynowana kosmetykami, które sprawiają, ze mąż niedługo zostanie bez miejsca na swoje rzeczy. 
test_TW.jpg 
Katarzyna Rygał_siulkajpg.gif

​BLOG: siulka.pl​
Kasia - jest absolutną kosmetykoholiczką - wie o tym każdy kto Ją zna :). Uwielbia poznawać nowe produkty, wypróbowywać je i dzielić się swoją pasją ze znajomymi, a za pośrednictwem bloga - z czytelnikami.
test_TW.jpg 
  wyzwanie Glow And Tell  zestawy pielegnacyjne Mary Kay
​​​​​