Każda kobieta chce, by jej cera wyglądała świeżo i nieskazitelnie. Idealnie dobrany i nałożony podkład staje się niewidoczny, a może przecież całkowicie odmienić wygląd i samopoczucie. Podkład jest ostatnim etapem pielęgnacji cery w programie Mary Kay. Jest niezbędny – stanowi ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych lub środowiskowych.

  • Kolekcja Podkładów Mary Kay®
  • Jak właściwie nakładać podkład?

Perfekcyjne wykończenie!

PODKŁADY MARY KAY®:

  • nie powodują powstawania zaskórników,
  • są przebadane dermatologicznie na podrażnienia i uczulanie skóry,
  • są bezpieczne dla wrażliwej cery.
TEST DOBORU PODKŁADU - WEJDŹ

JAK WYBRAĆ WŁAŚCIWY ODCIEŃ?
Właściwy odcień to taki, który wyrównuje koloryt cery i jest najbardziej zbliżony do karnacji. Najlepiej wypróbować kilka odcieni podkładu na policzku lub linii szczęki.

JAK DOBRAĆ WŁAŚCIWY PODKŁAD?
Zrób test i sama zobacz, który podkład jest idealny dla Ciebie! TEST DOBORU PODKŁADU - WEJDŹ

DOPEŁNIJ SWÓJ MAKIJAŻ!

Zobacz także:

...przed nałożeniem podkładu

Podkład to jeden z najważniejszych elementów makijażu. To dzięki niemu Twoja skóra jest tak nieskazitelna. Zanim jednak wybierzesz odpowiedni, sprawdź jakie kroki należy wykonać przed jego nałożeniem oraz jak poprawnie go aplikować. 

JAK DOBRAĆ WŁAŚCIWY PODKŁAD?
Zrób test i sama zobacz, który podkład jest idealny dla Ciebie! TEST DOBORU PODKŁADU - WEJDŹ

Czym nakładać podkład?

Blender do Makijażu
Nowość wśród produktów Mary Kay! Blender do Makijażu jest idealny do aplikacji podkładów w płynie oraz korektorów. Doskonale dotrze do mniej dostępnych miejsc, jak np. kąciki oczu i nosa.
Użycie: Zmocz wodą, aż będzie cały nasączony. Następnie wyciśnij całą wodę i nałóż na blender odrobinę podkładu. Delikatnie wklep podkład w twarz.

Blender do makijażu

Pędzel do Podkładu Mineralnego
Sekretem perfekcyjnie wykonanego makijażu jest zastosowanie właściwego pędzla. Precyzyjną aplikację Mineralnego Podkładu Pudrowego Mary Kay® wykonuj okrężnymi ruchami, lekko wklepując produkt. 

pędzel do podkładu mineralnego

Pędzel do Podkładu w Płynie
Pozwala profesjonalnie nakładać każdy Podkład w Płynie TimeWise®. Posiada specjalnie zaprojektowane, ułożone stożkowo włosie, które tak jak pędzel malarski – dawkuje odpowiednią ilość produktu dla precyzyjnej, równej i gładkiej aplikacji. 
Stosowanie:
Wyciśnij podkład na zewnętrzną stronę dłoni. Zanurz pędzel w podkładzie i nałóż produkt równomiernie na całej twarzy dla uzyskania perfekcyjnego wykończenia. Podkład najlepiej nakładać ruchami skierowanymi do dołu. Ta metoda pozwala lepiej ukryć niedoskonałości skóry. Należy pamiętać o regularnym myciu pędzla.
Pędzel do podkładu w płynie

Zobacz także: