Powiedz "Tak, mogę!" i dołącz do nas!
Mówi się, że jak kochasz swoją pracę, to nawet nie poczujesz, że pracujesz. A gdybyś mogła robić to co kochasz a ponadto mieć czas dla rodziny, na podróże i na rozwijanie swoich pasji? W Mary Kay możesz!

Gotowa by zacząć?


Quiz: Twoje mocne strony w sprzedaży

Wykorzystuj wrodzone talenty by wyznaczyć własne cele biznesowe. Nieważne czy lubisz spotkania "jeden na jeden" czy też większą publiczność, Twoja osobowość ma moc, wystarczy, że to odkryjesz!

Rozwiąż Quiz >
dlaczego Mary Kay?

Dlaczego Mary Kay

Tu chodzi o coś znacznie więcej niż tylko robienie makijażu. Mary Kay to firma z sercem. Firma stworzona na fundamentach uczciwości. Firma o wyjątkowej i solidnej reputacji, budowanej przez ponad pół wieku.

Dowiedz się więcej >

Jak zacząć

Twój Zestaw Startowy to coś o wiele więcej niż pudełko! Nieważne czy preferujesz prowadzenie swojego biznesu online, czy lubisz spotkania z klientkami "twarzą w twarz". Zawsze masz dostęp do szerokiego spektrum narzędzi, które wspierają Twój biznes, czyniąc go jeszcze bardziej efektywnym!

Zobacz >

Zestaw Startowy

Nagrody i wyróżnienia

Zacznij swój własny biznes, bądź swoim szefem i spędzaj czas jak tylko chcesz! To Ty decydujesz jakie są Twoje cele biznesowe, nakreślasz drogę po której chcesz iść, żeby osiągnąć sukces. My zapewnimy Ci wsparcie i pomoc, a za ciężką pracę zostaniesz nagrodzona jak prawdziwa królowa! W Mary Kay każda kobieta doskonale wie, że może wszystko! 

Zobacz >

Prawdziwe historie

Historie naszych Konsultantek są dla nas niezwykłą nauką. Ty też możesz napisać swoją historię sukcesu, powiedz "Tak, mogę!" i zacznij działać. 

Poznaj historie sukcesu >
Prawdziwe historie
Dyrektor Sprzedaży Elżbieta Gandziarska

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną w celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie swoje pytania dotyczące planowania przyjęcia.

Skontaktuj się ze mną

Zmień swój wizerunek

Z Mary Kay możesz więcej! Pomogę Ci odkryć siebie na nowo.

Dowiedz się dlaczego warto