• Obietnica najwyższej jakości
  • Film
  • Współpraca międzynarodowa

Produkty, którym możesz zaufać. Marka, której możesz wierzyć.

Mary Kay Ash zbudowała swoją Firmę na zasadach, którymi kierowała się w życiu – na uczciwości, szczerości i Złotej Zasadzie. Miała jeden cel – pomóc kobietom w realizacji ich marzeń, w odmienieniu ich życia na lepsze i udało jej się ten cel osiągnąć.
 
Ponad 50 lat później jej zasady są wciąż żywe i przekazywane przez 3,5 miliona Niezależnych Konsultantek, które na całym świecie tworzą Rodzinę Mary Kay. Firma, którą Mary Kay Ash założyła, mając do dyspozycji zaledwie 5 tysięcy dolarów, jest dziś wielomiliardowym przedsiębiorstwem.

Kobiety na całym świecie chcą używać kosmetyków, które dają widoczne rezultaty. Zespół Mary Kay dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom produkty o najwyżej jakości, na które mogą sobie pozwolić i którym mogą zaufać.

Produkty, którym możesz zaufać. Marka, której możesz wierzyć.

W 1963 roku, Mary Kay Ash założyła firmę opartą na zasadach, którymi kierowała się w życiu – na uczciwości, szczerości, Złotej Zasadzie i mocy odmieniania losów innych. Dziś, te zasady pozostają wciąż żywe we wszystkim co robimy, w naszej pasji tworzenia produktów, które ukazują naturalne piękno każdej kobiety. Nasza filozofia jest prosta – z każdym produktem składamy obietnicę, której musimy dotrzymać. Ponieważ jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i korzyści, których dostarczają. Wiemy, że są miliony kobiet, które mogą powiedzieć, „Kocham Mary Kay!”.

Wsłuchujemy się w potrzeby kobiet.

Fakt, że łączymy kobiety na całym świecie pomaga nam zrozumieć, co jest dla nich ważne i umożliwia nam stale tworzenie produktów, które łączą wyjątkowe rezultaty i przyjemność stosowania. Każdego roku, tysiące kobiet na całym świecie stosuje i ocenia produkty Mary Kay®, pod nadzorem specjalistów i naukowców, tak, abyśmy mogli potwierdzić efektywność formuły każdego produktu i zapewnić, że dostarcza korzyści, których oczekują kobiety. Wgląd w te badania nie tylko pozwala dostarczyć to czego pragną kobiety dziś, ale również stworzyć produkty, które będą chciały stosować w przyszłości.

Niezależni eksperci w dziedzinie medycyny odgrywają kluczową rolę w tworzeniu naszych produktów.

Firma Mary Kay współpracuje z wiodącymi specjalistami m.in. z dziedziny dermatologii, okulistyki i innymi ekspertami pracującymi w instytucjach naukowych lub prowadzącymi własną praktykę. Dzięki współpracy z tymi specjalistami oraz nieustającym badaniom i zaawansowanej technologii, naukowcy w Centrum Badawczym Mary Kay (Mary Kay Research Center) mogą stworzyć produkty najlepszej jakości – światowej klasy.

Jakość i bezpieczeństwo produktów jest naszym największym priorytetem.

Każdego roku firma Mary Kay wydaje miliony dolarów i przeprowadza ponad pół miliona testów, aby zapewnić, że każdy składnik i produkt odpowiada najbardziej rygorystycznym standardom bezpieczeństwa i jakości. Wiemy, że istnieje wiele różnych opinii dotyczących bezpieczeństwa składników aktywnych, a niektóre z nich mogą być rezultatem niewłaściwej interpretacji faktów lub badań. Chcemy, aby nasze klientki miały pewność, że w Mary Kay każdą decyzję o produkcie opieramy na naukowych faktach, nie zaś na opiniach. Bazujemy wyłącznie na badaniach naukowych i współpracujemy z niezależnymi ekspertami naukowymi w dziedzinie medycyny, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów i w swoich badaniach wychodzimy daleko poza wymagania, stawiane przez instytucje regulujące prawa funkcjonujące w przemyśle kosmetycznym.

Gwarancja 100% satysfakcji.

Wierzymy, że zadowolenie klienta nie jest chwilowe, to zobowiązanie na całe życie. Firma Mary Kay dba o to, aby dostarczać jasną, wiarygodną i spójną informację dotyczącą bezpieczeństwa stosowania produktu i skuteczności tak, aby klienci czuli się pewni swoich wyborów. Dlatego też Firma popiera swoje produkty sprzedawane przez Niezależne Konsultantki z Gwarancją 100% Satysfakcji​.

Mary Kay nie popiera testowania na zwierzętach.

Mary Kay nie popiera praktyk testowania produktów lub składników aktywnych na zwierzętach i walczy o wyeliminowanie takich działań. Mary Kay bazuje na alternatywnych metodach badań, które zapewniają bezpieczeństwo stosowania produktów. Firma nie testuje produktów ani składników aktywnych na zwierzętach, jak również nie zleca żadnym organizacjom, aby przeprowadzały takie testy w imieniu Mary Kay chyba, że jest to absolutnie i rygorystycznie wymagane przez prawo kraju, w którym działa. Przez ponad dwie dekady byliśmy jednym z liderów wśród firm, które rozwijały alternatywne metody badań kosmetyków i nadal jesteśmy orędownikami działań wolnych od okrucieństwa wobec zwierząt. Blisko współpracujemy z instytucjami, regulującymi przepisy dotyczące bezpieczeństwa kosmetyków, grupami walczącymi o prawa zwierząt i wspieramy ekspertów promujących wprowadzanie alternatywnych metod testowania produktów.

Mary Kay dba o bezpieczeństwo środowiska naturalnego.

Promując i prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska nie tylko wpływamy na jakość życia ludzi dziś, ale również pokoleń, które przyjdą po nas. Pragniemy pozostawić po sobie pozytywne dziedzictwo. Chcemy w niezmienionym stanie utrzymać nasze środowisko naturalne poprzez zapobieganie zanieczyszczeniom, zabezpieczanie źródeł naturalnych i wypełnianie norm prawnych dotyczących tego aspektu naszego życia.

ZOBACZ JAK PRZEZ PONAD 50 LAT BUDUJEMY MARKĘ MARY KAY NA ŚWIECIE.

Zobacz film i dowiedz się więcej o firmie Mary Kay, o naszych zasadach i produktach, o tym co dla nas ważne. Przez ponad 50 lat budujemy markę, której historię zapoczątkowała Mary Kay Ash.

 Watch this video and see how Mary Kay Inc. is implementing its Pink Doing Green® initiative.

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

Dermatolodzy i inni specjaliści w dziedzinie medycyny odgrywają istotną rolę w pracy nad kosmetykiem. Mary Kay stale współpracuje z czołowymi dermatologami i okulistami z całego świata. Stanowią oni ważne wsparcie dla naszych naukowców. Na znak zacieśniania współpracy Mary Kay Inc. sfinansowała "Chair of Dermatology", jedną z najbardziej szanowanych instytucji naukowych zajmujących się badaniami medycznymi, mieszczącą się na University of Texas Southwestern Medical Center. Dodatkowo, oferujemy stałe wsparcie dla innych renomowanych instytucji, w tym:

  • American Academy of Dermatology
  • University of Texas Southwestern Dermatology Department
  • Skin Cancer Foundation
  • Dermatology Foundation
  • Dermatology Nurses Association
  • American Contact Dermatitis Society
  • Women's Dermatologic Society
Mary Kay Inc. has established alliances with leading dermatologists and ophthalmologists from around the world to empower product innovation.