Firma Mary Kay wyróżniona wśród 100 najlepszych pracodawców!

Mary Kay zajęło 42. miejsce wśród 100 najlepszych pracodawców z całego świata w rankingu Reputation Institute.

29 lipca 2019

Mary Kay jest Firmą niesamowitą na wielu polach. Również jako pracodawca!
 
Reputation Institute sporządził raport 100 najlepszych pracodawców na świecie. Przepytano ponad 230 000 w 15 krajach, brano pod uwagę takie aspekty jak rozwój zawodowy, nagrody przyznane firmie i pracownikom, środowisko pracy, model przywództwa, produkty i odpowiedzialność. 
Mary Kay zajęło w tym rankingu… 42. miejsce! 

Nasza organizacja została doceniona za budowanie pozytywnej atmosfery miejsca pracy sprzyjającej tolerancji i wykazującej troskę o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników. „Nasza reputacja wśród pracowników i klientów opiera się na fundamentach, które Mary Kay Ash wzniosła, gdy założyła swoją firmę marzeń w 1963 r.” - powiedziała Melinda Foster Sellers, dyrektor ds. personalnych w Mary Kay Inc. z Dallas.

To wyróżnienie to dowód na to, że Mary Kay szanuje i dba o swoich pracowników i cały czas pracuje nad kulturą organizacji i środowiskiem pracy dzięki czemu, chęć pracy w Mary Kay wzrosła o 6,2% w stosunku do poprzedniego roku.

To jest najnowsza z nagród, którą otrzymała nasza Firma. Innymi wyróżnieniami, które ostatnio przyznano Mary Kay jako pracodawcy są m.in.:
  • Top 10 Global CEOs: Reputation Institute wybrał Davida Holla do dziesiątki najbardziej uznanych Prezesów i Dyrektorów Wykonawczych na świecie.
  • Najlepszy pracodawca średniej wielkości 2019: „Forbes” uznał Mary Kay za jednego z najlepszych amerykańskich pracodawców 2019 r. Znaleźliśmy się w pierwszej setce na liście obejmującej 500 firm.
  • Globalna doskonałość w miejscu pracy: Mary Kay Polska i Mary Kay Hiszpania zdobyły nagrodę AON Best Employers w 2018 roku, nagradzającą organizacje wykazujące doskonałość w miejscu pracy.
  • Pracodawca przyjazny rodzinie 2018: Mary Kay Hong Kong została uznana przez Biuro Spraw Wewnętrznych za najlepszego pracodawcę przyjaznego rodzinie.
Te wyróżnienia dla firmy i jej pracowników, są świadectwem tego, że Mary Kay nie tylko oferuje produkty najwyższej jakości, ale także jest firmą godną zaufania.

Dowiedz się więcej o firmie klikając tutaj.
 
lupa