Mary Kay Ash kreowała własne działania opierając się  na Złotej Zasadzie, podkreślając bezinteresowne oddanie innym.  W ten sposób zmieniała życie kobiet i dzieci na całym świecie. Jesteśmy zaszczyceni mogąc kontynuować zbudowane w ten sposób dziedzictwo Mary Kay Ash.

Kampania społeczna 

http://preview.esuite.global.usadmz.com/en-BZ/PublishingImages/corporate/social-responsibility/mary-kay-social-responsibility-home-image-3.jpg

Co roku w Mary Kay organizowana jest specjalna Kampania Społeczna Mary Kay® „Piękno, które się liczy”. Rozpoczyna się w dniu urodzin Mary Kay Ash i trwa do końca roku. Cząstkowy dochód ze sprzedaży, wyprodukowanych specjalnie na ten cel produktów, przekazywany jest dla wybranej fundacji.

Dowiedz się więcej

ODPOWIEDZIALNA FIRMA

Learn about Mary Kay’s industry alliances who serve as key advisors to Mary Kay research scientists.

Mary Kay prowadzi kompleksowy program recyklingu, po raz pierwszy odbył się w 1989 roku, kiedy obejmował swym zasięgiem całe przedsiębiorstwo, fabrykę oraz produkty.

Dowiedz się więcej

RÓŻOWY ZMIENIA ŻYCIE...

Watch a video that shows how Mary Kay Inc. is changing lives around the world.
Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej, 17 października 2017

„Mój Czas. Mój Biznes.” to hasło tegorocznego Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej, który odbędzie się 17 października, tym razem za pośrednictwem wirtualnej rzeczywistości. To świetna okazja do merytorycznej debaty, jaką zamierza zorganizować dziennik Rzeczpospolita!

Best Beauty Buys 2017 w kategorii demakijaż & oczyszczanie dla Mary Kay!

Kolejna nagroda dla Mary Kay! Z przyjemnością informujemy, że nasz Peeling do Twarzy TimeWise Repair otrzymał nagrodę magazynu InStyle - Best Beauty Buys 2017 w kategorii demakijaż & oczyszczanie! Dziękujemy!!!

Pokaż Wszystko

Bezpieczeństwo produktów, potwierdzone testami, daje konsumentom gwarancje zakupów oraz pewność w stosowaniu.

COSMETICSINFO.ORG

Przeprowadzane testy są układane pod względem reakcji alergologicznych oraz wielu, coraz częściej diagnozowanych chorób skóry.

SKINCAREPHYSICIANS.COM