JESTEŚMY ZAANGAŻOWANI W TO CO ROBIMY

Oto kilka faktów stanowiących o pełnym zaangażowaniu w to co robimy:

 • Bezpieczeństwo produktu jest dla firmy Mary Kay najwyższym priorytetem. Przeciętnie, co rok, nasza firma wydaje miliony dolarów i przeprowadza ponad 300.000 testów, aby mieć pewność, że każdy kosmetyk Mary Kay spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, jakości i wydajności. Dzięki połączeniu naukowego punktu widzenia ze zrozumieniem potrzeb konsumentów, zespół Mary Kay zajmujący się badaniami i rozwojem ciągle dostarcza innowacyjne, cechujące się wysoką wydajnością produkty, na ponad 35 rynków na całym świecie. Ponieważ firma Mary Kay wykonuje lub nadzoruje każdy etap cyklu produkcyjnego, od idei do planowania dystrybucji, każdy nowy kosmetyk musi przejść szereg rygorystycznych badań naukowych i badań konsumenckich. Naukowcy Mary Kay wprowadzają swój innowacyjny wkład w badanie nowych składników i formuł, w przeprowadzanie testów na bezpieczeństwo, jakość, stabilność, czystość i skuteczność użytkowania produktu. Badają efekty stosowania, oraz oczywiście sprawdzają stopień akceptacji ze strony konsumentów.
 • W 2005 roku firma Mary Kay wydała 1 milion dolarów na wspieranie przełomowych badań w dziedzinie dermatologii w UT Southwestern Medical Center w Dallas. Mary Kay jest aktywnym członkiem Personal Care Product Council (PCPC). Jako jeden z członków, Mary Kay współpracuje z organizacjami konsumenckimi, ustanowionymi w celu dalszego wzmocnienia bezpieczeństwa sektora dla konsumentów i zapewnienia trwałego bezpieczeństwa wszystkich produktów kosmetycznych. Aby dowiedzieć się więcej o PCPM i Consumer Commitment Code proszę wejść na stronę cosmeticsinfo.org. Mary Kay jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej (DSA) od 1970 roku.
 • W Stanach Zjednoczonych, Mary Kay podlega Food and Drug Administration (FDA). Agencja ds. Żywności i Leków jest amerykańską agencją rządową, która wchodzi w skład Departamentu Zdrowia i Usług Społecznych i jest odpowiedzialna między innymi za kontrolę żywności, leków i kosmetyków w USA. FDA jest znana z rygorystycznych przepisów dotyczących wydawania zezwoleń na dopuszczenie do obrotu kosmetyków, a pozytywna opinia przez nią wydana uznawana jest także poza USA za wyznacznik jakości i za potwierdzenie braku negatywnego wpływu produktów na zdrowie. FDA zezwoliło firmie Mary Kay na wytwarzanie i dystrybucję niektórych kosmetyków, sklasyfikowanych jako leki sprzedawane bez recepty ("over-the-counter drugs”), a także produktów do ochrony przeciwsłonecznej oraz leczenia trądziku. Zespół badawczy naszej firmy na bieżąco prowadzi testy, aby mieć pewność, że produkty są zgodne z regulacjami i wytycznymi FDA. Zobacz więcej przeczytaj o Mary Kay i Światowej Organizacji Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA).
Learn more about how Mary Kay is a socially responsible company.

WSPARCIE W BADANIACH

Learn about Mary Kay’s industry alliances who serve as key advisors to Mary Kay research scientists.

Mary Kay stale współpracuje z czołowymi dermatologami i okulistami z całego świata. Stanowią oni ważne wsparcie dla naszych naukowców. Na znak zacieśniania współpracy Mary Kay Inc. sfinansowała "Chair of Dermatology", jedną z najbardziej szanowanych instytucji naukowych zajmujących się badaniami medycznymi, mieszczącą się na University of Texas Southwestern Medical Center. Dodatkowo, oferujemy stałe wsparcie dla innych renomowanych instytucji, w tym:
 • American Academy of Dermatology
 • American Contact Dermatitis Society
 • Dermatology Foundation
 • Dermatology Nurses Association
 • Skin Cancer Foundation
 • University of Texas Southwestern Dermatology Department
 • University of Texas Southwestern Medical Foundation
 • Women's Dermatologic Society

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Za każdym razem głęboko angażujemy się, w przygotowanie odpowiednich kosmetyków, tak aby odpowiedzieć na potrzeby konsumentów. Poznaj szczegóły na temat tego jak działamy.

Dowiedz się więcej
 Watch this video and see how Mary Kay Inc. is implementing its Pink Doing Green® initiative.