Kampania społeczna Mary Kay 2019 „Dłonie Pełne Dobra"

Pomaganie jest proste, piękne i pożyteczne!

Jak wiesz Mary Kay to nie tylko wspaniałe produkty, które pozwalają kobietom dbać o piękny wygląd. Mary Kay to również niesienie pomocy, wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Pomagając innym masz pozytywny wpływ na czyjeś życie, lecz tym samym wzbogaca się i Twoje. Angażując się w działania społeczne stajesz się przykładem dla swoich bliskich – rodziny, dzieci, przyjaciół, zmienia się Twoja świadomość i uczysz się doceniać to, co dało Ci życie.

Produkt kampanijny

Produktem dedykowanym tegorocznej Kampanii Społecznej Mary Kay „Dłonie Pełne Dobra”  jest nasz uniwersalny i niezawodny krem do rąk.
Odżywczy Krem Do Rąk Satin Hands® Z Masłem Shea – Bezzapachowy

Komu pomożesz?

Równowartość 1 dolara z każdego sprzedanego produktu, zostanie przekazana na rzecz Fundacji One Day.Logo_fundacji_One_Day
 
 
 
 
 
 
 
 

Obejrzyj filmy!

Dr Tomasz Sobierajski, socjolog znany między innymi z popularnych programów telewizyjnych i Ambasador naszej Kampanii Dłonie Pełne Dobra, opowiada o wartości pomagania oraz przekonuje, że każdy z nas łatwo może odmienić życie innych osób na lepsze.

Dowiedz się więcej o fundacji OneDay i tegorocznej kampanii Mary Kay.

Wywiad_OneDay

Dla Ciebie to może być niewielki gest, dla nich – ogromna różnica.


CSR_2019_1$_for_Foundation

  • Produkt kampanijny
  • Fundacja One Day
  • Historie podopiecznych fundacji

Odżywczy Krem Do Rąk Satin Hands® Z Masłem Shea – Bezzapachowy

Produktem dedykowanym tegorocznej Kampanii Społecznej Mary Kay „Dłonie Pełne Dobra” jest nasz uniwersalny i niezawodny krem do rąk.

Krem_skladniki

Fundacja One Day

Logo_fundacji_One_Day

W tym roku nasza kampania skupiona jest na tych, którzy ogromnie potrzebują wsparcia – na młodych ludziach. Nawiązaliśmy współpracę z niezwykłą Fundacją, która skupia swe wysiłki na pomocy młodzieży, przebywającej w pieczy zastępczej (m.in. domach dziecka, czy placówkach opiekuńczo-wychowawczych). W ramach programu "Usamodzielnieni" wspólnie pomożemy młodym ludziom, którzy opuszczają dom dziecka, w przygotowaniu ich do podjęcia pracy i startu w nowe, dobre dorosłe życie. Dzięki kursom zawodowym będą miały szansę na znalezienie pracy i zapewnienie sobie odpowiednich warunków do życia. 
 

Twoja pomoc to realne skutki!

Dzięki Twojemu wsparciu, fantastyczni młodzi ludzie mają szansę na lepszy start w dorosłe życie.
Przeczytaj historie podopiecznych Fundacji One Day, zamów krem u swojej Konsultantki Mary Kay i pozwól, by marzenia tych dzieciaków mogły się spełnić.

Więcej o Fundacji One Day i programie 
"Usamodzielnieni" znajdziesz na stronie: 
www.oneday.com.pl
 

Asia, 19 lat

Sytuacja w domu rodzinnym Asi była na tyle trudna, że sama podjęła decyzję o przeniesieniu się do domu dziecka. Od samego początku bardzo jej zależało na nauce, miała świetne wyniki niemal z każdego przedmiotu. Na początku uczyła się w klasie chemicznej. Była zamknięta w sobie, a na warsztatach prowadzonych przez Monikę Krzyżanowską, Prezes Fundacji One Day, rzadko się udzielała, jednak z czasem zaczęło się to zmieniać. Asia wykazywała się pracowitością, pomysłowością, ale także niezwykłą motywacją, by wspierać innych. Dzięki niej, kilka innych osób z domu dziecka z sukcesem zdało maturę.

Wkrótce okazało się, że Asia ma wiele talentów, a przekazywane jej kolejne zadania wykonuje praktycznie bezbłędnie. Zapisała się do zespołu mażoretek oraz zaczęła prowadzić grupę dla usamodzielniającej się młodzieży na Facebooku. Po testach Gallupa (diagnozowania talentów) przeprowadzonych przez Fundację, okazało się, że zamiast w chemii i matematyce, Asia lepiej się sprawdza w przedmiotach humanistycznych. Dlatego też jako kierunek studiów wybrała psychologię. Po długim okresie przygotowań, dostała się! W nagrodę za jej ciężką pracę i wytrwałość Fundacja One Day postanowiła pomóc jej sfinansować studia. Teraz Mary Kay, dzięki kampanii „Dłonie pełne dobra” dokłada swoją cegiełkę do tego projektu!

Kamil, 20 lat

Od urodzenia miał poważną wadę ciała – nie mógł się poruszać. Lekarze nie dawali mu szansy na to, że kiedykolwiek będzie chodzić, bliscy – że może żyć w rodzinie. Trafiłem więc do domu dziecka. Przez wiele lat był skazany na wózek inwalidzki. Nie wierzył, że coś może się zmienić. Pewnego dnia do domu dziecka w którym przebywał trafiła Monika Krzyżanowska z Fundacji One Day. Monika namówiła Kamila do wzięcia udziału w Wigilii One Day i uzupełnienia „tabelki marzeń”. Kamil poprosił wtedy o ciężarki i…dostał je! Zaczął ćwiczyć, ruszać się, widoczne były pierwsze postępy w mojej koordynacji ruchu. Później, przed każdą następną Wigilią, do tabelki marzeń wpisywał kolejne narzędzia do ćwiczeń – jego pragnieniem było skompletowanie całej siłowni! To niesamowite, ale ta siłownia dawała mu tyle radości i motywacji, że wkrótce stała się całym jego życiem. Po pięciu latach od pierwszej Wigilii, na kolejny event Kamil mógł już przyjść osobiście i sam wejść na scenę, by publicznie podziękować. Dzięki siłowni zmieniło się całe jego życie! Dziś to Kamil namawia do aktywności fizycznej inne dzieciaki i na własnym przykładzie udowadnia, jak wiele zależy od naszej postawy, od tego, czy po prostu my sami, dajemy sobie szansę. Dziś z niepełnosprawnego chłopaka stał się… trenerem personalnym!