Ruszyła kolejna edycja kampanii Dłonie Pełne Dobra!

Pomaganie mamy w DNA

Pomaganie mamy w DNA

W Mary Kay pomagamy od zawsze. Pomaganie to część naszego dziedzictwa i chcemy, aby każda kobieta miała możliwość zaangażowania się w te działania. Pomagając innym masz pozytywny wpływ na czyjeś życie, lecz tym samym wzbogaca się i Twoje. Angażując się w działania społeczne stajesz się przykładem dla swoich bliskich – rodziny, dzieci, przyjaciół, zmienia się Twoja świadomość i uczysz się doceniać to, co dało Ci życie. Każdego roku dziesiątki osób mogą korzystać ze wsparcia, które dzięki Wam Mary Kay przekazuje na szczytne cele. Weź udział w kolejnej edycji kampanii społecznej, której celem jest bezinteresowne pomaganie innym!
Pomaganie z Mary Kay jest banalnie proste! Wystarczy, że kupisz Zestaw Satin Lips w wyjątkowej cenie, a 1$ ze sprzedaży tego produktu trafi do Fundacji One Day. 

  • O produkcie
  • O fundacji

Oto oaza rozkoszy dla Twoich ust!

Odpręż się i poczuj rewitalizujące działanie tego niezwykłego peelingu o zapachu białej herbaty i cytrusów. Cukrowy Peeling do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus dzięki zawartości kryształków naturalnego cukru delikatnie złuszcza usta. Połączenie z soczystym masłem shea sprawia, że peeling pozostawia je nawilżone, miękkie i niebywale gładkie. Niezwykle starannie opracowana formuła peelingu zawiera także olej słonecznikowy (Helianthus Annus), znany z wysokiej zawartości antyoksydacyjnej witaminy E.

Kiedy już Cukrowy Peeling do Ust z Masłem Shea odpowiednio złuszczy Twoje usta, zafunduj im pocałunek nawilżenia w postaci Balsamu do Ust z Masłem Shea White Tea & Citrus. Na własnych ustach przekonaj się, jak ich suchość odchodzi w zapomnienie dzięki wyjątkowej mieszance masła shea (Butyrospermum Parkii) i masła jojoba (Jojoba Esters). Masło shea znane jest ze swojego bogactwa w antyoksydanty, takie jak witaminy A i E, pomagające skórze utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. Masło jojoba działa jak naturalne olejki produkowane przez nasz organizm, pomagając nawilżyć i odpowiednio ochronić naszą skórę. To tak, jakbyśmy ofiarowali naszym ustom podwójną dawkę nawilżenia. One właśnie tego pragną!

„W jeden dzień możemy zmienić nasze życie”

Fundacja One Day, tak jak i Mary Kay pomaga spełniać marzenia. Hasłem Fundacji One Day jest: „w jeden dzień możemy zmienić nasze życie”. Taki ONE DAY Fundacja organizuje każdego roku w grudniu – przygotowuje wigilię na Politechnice Warszawskiej dla 800 dzieci z domów dziecka z całej Polski (w zeszłorocznym spotkaniu uczestniczyli również pracownicy i Konsultantki Mary Kay). Na co dzień pomaga młodzieży, opuszczającej pieczę zastępczą w programie USAMODZIELNIENI, w którym szkoli. Funduje kursy zawodowe oraz odkrywa talenty młodych osób poprzez wykonywanie testów Gallupa, coaching indywidualny i pracę warsztatową. Co roku pomaga usamodzielnić się 200 osobom. Środki zebrane, dzięki kampanii „Dłonie pełne dobra” zostaną przeznaczone na kursy zawodowe dla podopiecznych fundacji. 

To naprawdę działa!

Oto lista wspaniałych dzieciaków, którym za pieniądze zebrane w zeszłym roku ufundowaliśmy kursy, badania lekarskie lub sprzęty, które pozwolą im na podjęcie pracy:

Michał – kurs cukierniczy
Joanna – kurs kosmetyczny
Przemysław – kurs na prawo jazdy
Małgorzata – kurs na prawo jazdy
Kamil – kurs na trenera personalnego
Julka – kurs na prawo jazdy
Justyna – kurs na prawo jazdy
Karolina – aparat fotograficzny z obiektywem do obsługi social media dla kont firmowych
Ewa – kamera do nagrywania filmów na kanał na YouTube oraz filmów dla usamodzielniającej się młodzieży, zamieszczanym w aplikacji Fundacji One Day
Angelika – badania lekarskie pod kątem uczulenia skórnego

Wydłużmy tę listę wspólnie w tym roku!