Ruszyła kolejna edycja kampanii Dłonie Pełne Dobra!

Pomaganie mamy w DNA

Pomaganie mamy w DNA

W Mary Kay pomagamy od zawsze. Pomaganie to część naszego dziedzictwa i chcemy, aby każda kobieta miała możliwość zaangażowania się w te działania. Pomagając innym masz pozytywny wpływ na czyjeś życie, lecz tym samym wzbogaca się i Twoje. Angażując się w działania społeczne stajesz się przykładem dla swoich bliskich – rodziny, dzieci, przyjaciół, zmienia się Twoja świadomość i uczysz się doceniać to, co dało Ci życie. Każdego roku dziesiątki osób mogą korzystać ze wsparcia, które dzięki Wam Mary Kay przekazuje na szczytne cele. Weź udział w kolejnej edycji kampanii społecznej, której celem jest bezinteresowne pomaganie innym!
Pomaganie z Mary Kay jest banalnie proste! Wystarczy, że kupisz Nawilżający UltraBłyszczyk Unlimited™ w limitowanych odcieniach Confident Pink lub Hopeful Lilac, a równowartość 1$ ze sprzedaży każdego produktu trafi do Fundacji One Day.

 

  • O produkcie
  • O fundacji

CZAS NA PRZEŁAMANIE STEREOTYPÓWDlaczego te błyszczyki są tak wyjątkowe? Ponieważ do ich stworzenia wykorzystaliśmy najnowszą technologię, pozwalającą na osiągnięcie megaintensywnego blasku na ustach, razem z ich głębokim nawilżeniem. Co więcej, nasza technologia czeka na patent, ponieważ jest naprawdę innowacyjna! Dzięki zawartości składników nawilżających, usta zawsze będą czuć się komfortowo i wyglądać pięknie, a idealnie dopracowana formuła produktu sprawia, że jego aplikacja jest najwyższą formą przyjemności – błyszczyk nakłada się lekko i jedwabiście. Na uwagę zasługuje także opakowanie – zostało zaprojektowane tak, by na aplikatorze znajdowała się idealna ilość produktu!

Kluczowe składniki:

  • Witamina C – wspiera proces odnowy skóry, wzmacnia produkcję kolagenu. Ma silne właściwości przeciwutleniające.
  • Witamina E (tokoferol) – antyoksydant, który chroni przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Działa odżywczo, usprawnia odnowę komórek. Poprawia ukrwienie skóry. Wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe, odżywcze, wzmacniające i ochronne. Poprawia także nawilżenie skóry. Witamina E hamuje procesy starzenia się skóry, związane z niszczącym działaniem wolnych rodników, których powstawanie jest w dużej mierze powodowane promieniowaniem UV, chroniąc w ten sposób skórę przed przedwczesnym starzeniem. Działając na komórki naskórka, bierze udział w usuwaniu zewnętrznych objawów starzenia skóry.

„W jeden dzień możemy zmienić nasze życie”

Fundacja One Day, tak jak i Mary Kay pomaga spełniać marzenia. Hasłem Fundacji One Day jest: „w jeden dzień możemy zmienić nasze życie”. Taki ONE DAY Fundacja organizuje każdego roku w grudniu – przygotowuje wigilię na Politechnice Warszawskiej dla 800 dzieci z domów dziecka z całej Polski (w zeszłorocznym spotkaniu uczestniczyli również pracownicy i Konsultantki Mary Kay). Na co dzień pomaga młodzieży, opuszczającej pieczę zastępczą w programie USAMODZIELNIENI, w którym szkoli. Funduje kursy zawodowe oraz odkrywa talenty młodych osób poprzez wykonywanie testów Gallupa, coaching indywidualny i pracę warsztatową. Co roku pomaga usamodzielnić się 200 osobom. Środki zebrane, dzięki kampanii „Dłonie pełne dobra” zostaną przeznaczone na kursy zawodowe dla podopiecznych fundacji. 

To naprawdę działa!

Oto lista wspaniałych dzieciaków, którym pomogliśmy do tej pory
(ufundowaliśmy kursy, badania lekarskie lub sprzęty, które pozwolą im na podjęcie pracy):

Michał – kurs cukierniczy
Joanna – kurs kosmetyczny
Przemysław – kurs na prawo jazdy
Małgorzata – kurs na prawo jazdy
Kamil – kurs na trenera personalnego
Julka – kurs na prawo jazdy
Justyna – kurs na prawo jazdy
Karolina – aparat fotograficzny z obiektywem do obsługi social media dla kont firmowych
Ewa – kamera do nagrywania filmów na kanał na YouTube oraz filmów dla usamodzielniającej się młodzieży, zamieszczanym w aplikacji Fundacji One Day
Angelika – badania lekarskie pod kątem uczulenia skórnego
Angelika – kurs angielskiego  
Weronika – kurs kosmetyczny + kurs manicure  
Joanna – pomoc w usamodzielnieniu opłata mieszkania na start w nowym mieście 
Przemek – kurs na prawo jazdy  
Michał - kurs trenera personalnego  
Julia – kurs na prawo jazdy + badania lekarskie  
Justyna – kurs na prawo jazdy + badania lekarskie 
Justyna – kurs na prawo jazdy + badania lekarskie 
Karolina –  aparat fotograficzny z obiektywem, dzięki któremu może teraz robić profesjonalne zdjęcia 
Eryk – kurs na prawo jazdy + badania lekarskie 
Paweł – kurs na prawo jazdy + badania lekarskie  
Angelika – uczulenia skórne i pokarmowe badania genetyczne  

Wydłużmy tę listę wspólnie w tym roku!