Kampania Społeczna Mary Kay!

ZMIEŃ ŚWIAT NA LEPSZE!

To już jedenasta edycja globalnej kampanii społecznej Mary Kay® Pink Changing Lives! Ci, którzy najbardziej potrzebują wsparcia czekają na naszą pomoc. Dlatego, jak co roku, zachęcamy do uczestnictwa w naszej akcji, która daje szansę czynienia dobra dzieląc się nim z innymi.

Weź udział w kampanii, która w Polsce nazywa się Cały Sercem z Kobietami, trwającej od 12 maja 2018 r. do 31 grudnia 2018 r. Część dochodu ze sprzedaży, przeznaczonych na ten cel, produktów zostanie przekazana na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi, na realizację celów statutowych Fundacji.

Akcja Całym Sercem z Kobietami, to kampania społeczna propagująca wiedzę na temat objawów zawału serca u kobiet. Zostań Ambasadorką akcji i razem z nami pokaż, że Mary Kay wzbogaca życie kobiet. 

  
 
Czy zdawałaś sobie sprawę, że choroby serca są główną przyczyną umieralności Polek? Codziennie na choroby serca umiera 250 Polek, czyli około 90 tysięcy rocznie! 30% tych zgonów stanowią zawały serca i ich powikłania. 

Z badań przeprowadzonych przez firmę Millward Brown wynika, że 33% badanych Polaków uważa, że ważne są małe, dobre uczynki na co dzień, np. miły uśmiech, życzliwe słowo. Gdy pomagamy innym, nasza pewność siebie rośnie. Pieniądze zebrane w 2017 roku dofinansują prace naukowe nad wdrożeniem protezy serca dla dzieci ReligaHeart PED®. 

W 2018 roku kampanię wspierają trzy kosmetyki do makijażu – prawdziwe MUST HAVE każdej kobiety: Żelowe Szminki Semi-Matte w odcieniach Powerful Pink i Mauve Moment oraz Tusz do Rzęs Lash Love®Zobacz jak wykonać idealny makijaż, przy użyciu tych produktów! ZOBACZ TUTAJ

Dowiedz się więcej o zawale serca u kobiet - wejdź na stronę www.sercemzkobietami.pl i dołącz do nas! 
Podziel się tą wiedzą z innymi, nigdy nie wiesz kto w Twoim otoczeniu przechodzi właśnie zawał serca.