Suite13 - Luksusowy Apartament Mary Kay

Przeżyj niesamowite wrażenia w cyfrowym świecie Mary Kay!

Dowiedz się więcej o produktach Mary Kay dzięki nowemu, niesamowitemu wirtualnemu doświadczeniu w Luksusowym Apartamencie Mary Kay Suite13! Wchodząc przez różowe drzwi przeniesiesz się do świata Mary Kay i poznasz naszą markę z kompletnie nowej perspektywy w 3D!

Pozwól sobie na zakupowe szaleństwo w Luksusowym Apartamencie Mary Kay, a przy okazji przeczytaj ciekawostki o naszej historii i wartościach, obejrzyj ciekawe filmiki i poznaj pielęgnacyjne tricki! Umów się ze swoją Przyjaciółką od Piękna, która chętnie oprowadzi Cię po Suite13 i doradzi, które produkty będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. 

Wejdź i rozgość się!

 

Wejdź do Suite13

Dlaczego 13?

Choć w wielu kulturach liczba 13 uważana jest za pechową, Mary Kay Ash była innego zdania. Dla niej oraz dla założonej przez nią firmy Mary Kay, numerek 13 zawsze był szczęśliwy.

Mary Kay Ash wydała oszczędności życia zakładając Mary Kay Inc, w piątek, 13. września 1963 r. Później została 13. osobą wyróżnioną w Galerii Sław Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, była także na 13. miejscu prestiżowego plebiscytu Przedsiębiorca Roku. Nawet w budynku Mary Kay w Dallas znajdziemy nawiązania do tej szczęśliwej liczby. Kiedy Mary Kay Ash kupiła ten budynek, liczba 13 nie widniała w windzie, zamiast tego piętra było widać napis „apartament”. Rzecz jasna, Mary Kay Ash zmieniła to i jej biuro mieściło się zawsze na 13. piętrze. Można je tam znaleźć do dzisiaj.