Kampania Beauty Of Confidence

Firma Mary Kay przeprowadziła globalne badanie, które ujawniło, że ponad 50% kobiet nie czuje się pewnie, gdy słyszy komplement. Dlatego rozpoczynamy nową misję #BeautyOfConfidence, aby nauczyć kobiety jak przyjmować komplementy i czuć się pewnie!

Zobacz nasz film a zrozumiesz czym może okazać się zwykły komplement. Dla Ciebie to kilka słów, a dla kogoś to wiara w siebie, wyzbycie się kompleksów i dobry humor na resztę dnia! Teraz Twoja kolej, by z radością przyjmować komplementy! 

Dołącz do  #BeautyOfConfidence

Pomyśl o kimś wyjątkowym, zastanów się co urzekło Cię w tej osobie, co jest w niej niepowtarzalnego, po prostu odkryj jej wewnętrzne i zewnętrzne piękno! A teraz odważ się i powiedz jej to! Możesz wybrać jedną z naszych grafik i przesłać w wiadomości, udostępnić na Facebooku czy wysłać mailem. Zostań Ambasadorką tej Kampanii i poczuj, że masz wielką moc wydobywania z kobiet drzemiącego w nich potencjału!

Oznacz swoje zdjęcia #BeautyOfConfidence i pokaż nam, że możemy liczyć na Twoje wsparcie! Naucz inne kobiety, że za komplement wystarczy podziękować i z podniesioną głową iść dalej. A czy Ty jesteś gotowa na komplement?