Czas na Święta w Mary Kay!

Co roku to samo - przedświąteczna gonitwa w poszukiwaniu idealnych prezentów! A co by było gdyby ktoś zrobił to za nas? To jest możliwe! Wystarczy, że spotkasz się z Konsultantką Mary Kay, przekażesz jej listę osób do obdarowania i gotowe! To było proste, nieprawdaż? Ale pamiętaj, że prezent musi być osobisty, musi trafiać w potrzeby Twoich bliskich! Doświadczenie i wiedza jaką posiadają Konsultantki to klucz to Waszego wspólnego sukcesu.

W tym całym pędzie nie zapominaj o sobie. Jeśli Ty będziesz czuła się dobrze, odczują to wszyscy! Zadbaj o swoją skórę, szczególnie zimą! Piękna i promienna cera? Przyjmujemy to wyzwanie! Nawilżaj swoją skórę, pomocny będzie np. Krem przedłużający nawilżenie skóry czy Intensywny krem nawilżający. Piękne dłonie? Nic trudnego z naszym hitem - Zestawem do pielęgnacji dłoni Satin Hands, koniecznie wypróbuj w limitowanej odsłonie Pomegranate

To nie wszystko! Poznaj naszą ofertę na Święta 2018 i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów -20%!

Zestaw MROŹNE UKOJENIE

Prezent, który zadowoli każdą kobietę, zapewniając dawkę nawilżenia i odżywienia nawet najbardziej wymagającej skórze. To idealny poskramiacz zimowej aury – mroźnego wiatru i suchego powietrza. Podaruj go koleżance czy krewnej, jeśli chcesz, aby prezent był nie tylko praktyczny, ale i skuteczny. To zestaw, który mówi „dziękuję Ci”. Rodzaj kremu w zestawie możesz dobrać do typu skóry.
Zestaw Świąteczny Mary Kay
Zestawy Świąteczne 2018

Zestaw GWIEZDNY PYŁ

Dawanie prezentów powinno być świetną zabawą. Razem z Konsultantką Kosmetyczną baw się i wybieraj kolory cieni, które podkreślą urodę obdarowywanej osoby. Będzie zachwycona nie tylko mozaiką barw, ale również głęboką wyrazistością, jaką zapewnia Tusz do Rzęs Lash Intensity™ oraz delikatnością, z jaką zmyje makijaż przy pomocy płynu. Ten zestaw to zaproszenie do szampańskiej zabawy!

Zestaw DOTYK SATYNY

Sezon zimowy to najlepszy moment, aby znaleźć chwilę na odrobinę rozpieszczającej ciało pielęgnacji. Osoba, której podarujesz ten zestaw na Święta, będzie cieszyć się satynowo gładką skórą przez całą zimę, a efekty odczuje jeszcze wiosną. Czy można wymarzyć sobie lepszy prezent? Ten zestaw to najlepszy przyjaciel kobiecego ciała.
Zestaw Świąteczny Mary Kay
Zestaw Świąteczny Mary Kay

Zestaw NIEDŹWIEDŹ POLARNY

Każdy mężczyzna doceni ten niezbędny zestaw produktów, dzięki którym stawi czoło wyzwaniom codzienności. Ofiaruj mu nieskazitelnie gładki wygląd i zapach, który sprosta wszelkim okolicznościom. Bez względu na to, czy to Twój ukochany mąż, brat czy dobry przyjaciel, z pewnością bez wahania sięgnie po te produkty, doceniając podarunek.

Zestaw KRÓLOWA BALU

Ten zestaw to kufer pełen skarbów, a każdy z nich dodatkowo posiada super moce. Sprawdzi się jako prezent, dla kobiety świadomej potrzeb swojej skóry, która z rozkoszą powiększy swój schemat pielęgnacyjny o te produkty, zapewniające nadzwyczajne rezultaty. To prezent dla prawdziwej królowej pielęgnacji!
Zestawy Świąteczne Mary Kay

Masz mnóstwo możliwości! Do dzieła!

Oferta świąteczna obowiązuje do 31 grudnia 2018, ale już dziś skontaktuj się z Konsultantką Mary Kay!

Masz apetyt na więcej? Dobierz swój własny zestaw z produktów w ofercie regularnej! Nasze propozycje na prezenty...