Pielęgnacja nowej generacji

Przełom w Twojej rutynie pielęgnacyjnej! Nowe dermokosmetyk łączą w sobie składniki o naukowo udowodnionym działaniu, które pomogą Ci uwol nić pełny potencjał ich pięknej skóry.
Nowe, oczekujące na patent Boostery od Mary Kay, zostały stworzone byś mogła cieszyć się swoją najpiękniejszą skórą. Najefektywniejsze składniki, zaawansowana technologia i nowoczesna formuła. Na to czekała Twoja skóra! Uzupełnij swoją codzienną swój codzienny rytuał pielęgnacyjny o pełne mocy przeciwzmarszczkowe i nawilżające Boostery, które działają niczym natychmiastowy zastrzyk ujędrnienia i nawilżenia skóry. Właśnie tego potrzebuje Twoja skóra!

CZYM SĄ BOOSTERY?

Boostery to wysoce skoncentrowane preparaty pielęgnacyjne dla skóry, które mają być dodatkiem do rutynowej pielęgnacji, a nie jej zamiennikiem. Oznacza to, że możesz utrzymać dotychczasowy schemat pielęgnacji skóry, ale też uzupełniać ją zarówno o Boostery, jak i inne produkty, takie jak serum, aby podejść holistycznie i zaspokoić wszystkie potrzeby w zakresie pielęgnacji skóry. Pamiętaj, że sera zapewniają szerokie, zaawansowane korzyści, a Boostery rozwiązują bardzo ukierunkowane problemy skórne.

  • Zastrzyk nawilżenia
  • Pożegnaj linie i zmarszczki
  • Wzmocniona siła linii Clinical Solutions™
  • Dodaj skórze blasku

booster_nawilzenie

Intensywnie nawadniające składniki są ratunkiem dla przesuszonej i odwodnionej skóry. Brak równowagi w odpowiednim nawilżeniu skóry prowadzi do wielu problemów. Linie i zmarszczki stają się bardziej widoczne, naturalna bariera skóry jest osłabiona, a my zamiast jędrnej i elastycznej – widzimy wiotką i przesuszoną skórę, pozbawioną blasku. Na szczęście nie musi tak być! Mary Kay opracowało innowacyjne rozwiązanie kosmetyczne – Nawilżający Booster z Kwasem Hialuronowym i Ceramidami, czyli codzienny zastrzyk nawodnienia dla naszej skóry. Dzięki regularnemu stosowaniu uzupełnimy trzy kluczowe składniki, które zapewnią nam dogłębne nawilżenie i ochronę naturalnej bariery skóry. Wysoce efektywna i ukierunkowana formuła nowego produktu zawiera aż dwie formy kwasu hialuronowego, ceramidy i ekstrakt roślinny o intensywnym działaniu.

PROBLEM:
Nawodnienie
BOOSTER:
Nawilżający Booster z Kwasem Hialuronowym i Ceramidami Clinical Solutions™
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
kwas hialuronowy, ceramidy i ekstrakt z werbeny lekarskiej
POŁĄCZ Z:
Serum C+E = HIPERnawilżenie; Serum Wyrównujące Koloryt Skóry = jednolity koloryt
 


booster_przeciwzmarszczkowy

Z biegiem czasu tracimy zdolność do naturalnej produkcji niezwykle ważnych dla skóry białek
kolagenowych i włókien elastynowych. Ma to związek z naturalnymi procesami starzenia się,
czyli naszą genetyką. Jednak największe znaczenie w procesie starzenia się naszej skóry mają czynniki
zewnętrzne – promieniowanie UV, stres czy nieodpowiednia dieta. Czynniki środowiskowe, wraz z powtarzającymi się ruchami twarzy, których wykonujemy niezliczoną ilość, prowadzą do nieuniknionego powstawania linii i zmarszczek.

Można by pomyśleć, że starzenie się skóry to naturalna kolej rzeczy i nic nie możemy z tym zrobić. Nic bardziej mylnego! Każdego dnia możesz pomagać swojej skórze wyglądać młodo i pięknie. Jak to zrobić? Dostarczać jej odpowiednich składników, które wpłyną na jej jędrność, elastyczność i redukcję widoczności zmarszczek i linii. Dzięki idealnie skomponowanej formule nowych Boosterów od Mary Kay, możesz mieć pewność, że wspomagasz swoją skórę w procesie starzenia w najefektywniejszy sposób, codziennie dostarczając jej zastrzyk witaminy C, resweratrolu czy argireliny (peptydu nazywanego „botoksem bez ostrzykiwania”).

PROBLEM:
Linie i zmarszczki
BOOSTER:
Przeciwzmarszczkowy Booster z Witaminą C i Resweratrolem Clinical Solutions™
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
Witamina C, Resweratrol i Acetyl Heksapeptyd-8
POŁĄCZ Z:
Serum C+E - wspomaga produkcję kolagenu i elastyny = młodsza, gładka i piękna skóra; Serum Wyrównujące Koloryt Skóry = megarozjaśnienie
 

clinical_solutions_boosters


RETINOL:

Twoja przepustka do młodo wyglądającej skóry

Tygodnie: 1+2
1 raz w tygodniu, Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5% Clinical Solutions™
+Kojącoregenerująca Emulsja Clinical Solutions™

Tygodnie 3+4
1 raz wtTygodniu, Najpierw Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5% Clinical Solutions™, a następnie Kojąco-Regenerująca Emulsja Clinical Solutions™.

Tygodnie 5+6
2 razy w tygodniu, najpierw Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5% Clinical Solutions™, a następnie Kojącoregenerująca Emulsja Clinical Solutions™.

Tygodnie 7-8
3-5 razy w tygodniu, najpierw Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5% Clinical Solutions™, a następnie Kojącoregenerująca Emulsja Clinical Solutions™.
Doładuj swoją pielęgnację! 
• Nawilżający Booster z Kwasem Hialuronowym i Ceramidami Clinical Solutions™: Stosować po retinizacji.
• Nawilżający Booster z Kwasem Hialuronowym i Ceramidami Clinical Solutions™: Stosować w trakcie lub po retinizacji.

Jak łączyć boostery z produktami Clinical Solutions™? 

Nawilżający Booster z Kwasem Hialuronowym i Ceramidami
Stosuj produkt dwa razy dziennie. Clinical Solutions – Nawilżający Booster z Kwasem Hialuronowym i Ceramidami może być łączony z innym Boosterem. Może być także aplikowany przed Intensywnie Odmładzającym Retinolem 0,5% Clinical Solutions. Po aplikacji Boostera nałóż serum, nawilżenie i krem z filtrem SPF (tylko rano)

Przeciwzmarszczkowy Booster z Witaminą C i Resweratrolem
Stosuj do dwóch razy dziennie. Podczas stosowania możesz odczuwać odczuwać delikatne mrowienie, ale jest to naturalna reakcja skóry.  Clinical Solutions – Przeciwzmarszczkowy Booster
z Witaminą C i Resweratrolem możesz stosować z Intensywnie Odmładzającym Retinolem 0,5% Clinical Solutions, po zakończonym procesie retynizacji skóry. W takiej sytuacji Booster aplikuj rano, a Retinol wieczorem. Jeśli chcesz stosować Booster także wieczorem, nakładaj go wtedy, gdy nie aplikujesz Retinolu.
 

booster_blask

Nierówny koloryt skóry jest wynikiem nieregularnej produkcji melaniny. Wpływ na to mają czynniki wewnętrzne, takie jak starzenie się lub układ hormonalny oraz czynniki zewnętrzne, m.in. promieniowanie UV czy zanieczyszczenia powietrza, które mogą sprawić, że skóra będzie wyglądać na znacznie starszą. Trzy sprawdzone składniki – kwas ferulowy, niacynamid i ekstrakt z fasoli, zapewniające wielokierunkowe działanie, pomogą wyrównać koloryt skóry oraz ją rozjaśnić.
Clinical Solutions™ – Rozświetlający Booster z Kwasem Ferulowym i Niacynamidem
WYBIERZ GO, JEŚLI:
• Szukasz produktu, który wyrówna koloryt Twojej skóry (przebarwienia).
• Potrzebujesz dermokosmetyku, który odpowie na konkretny problem skóry.
• Pragniesz rozświetlonej i promiennej skóry bez przebarwień.

SPOSÓB APLIKACJI:
Stosuj dwa razy dziennie.
Możesz go nakładać warstwowo z Nawilżającym Boosterem z Kwasem Hialuronowym i Ceramidami Clinical Solutions™ i/lub Przeciwzmarszkowym Boosterem z witaminą C i Resweratrolem. Nałóż najpierw jednen Booster i poczekaj na jego wchłonięcie. Następnie nałóż kolejny. Możesz go również używać podczas kuracji Intensywnie Odmładzającym Retinolem 0,5% Clinical Solutions™ po zakończeniu procesu retinizacji. Aplikuj w pierwszej kolejności Booster Rozświetlający, a po nim Intensywnie Odmładzający Retinol 0,5% Clinical Solutions™.