"Pomaganie innym nie tylko sprawia, że świat staje się lepszym miejscem, ale także wzbogaca nasze własne życie."- Mary Kay Ash.

ZMIANA W KSZTAŁCIE SERCA

Każda zmiana zaczyna się od zrobienia pierwszego kroku. Często to drobny gest lub światła myśl dają początek niesamowitym historiom, które rozwijają się na naszych oczach. Jak wiesz Mary Kay to nie tylko wspaniałe produkty, które pozwalają kobietom dbać o dobry wygląd. Mary Kay to również niesienie pomocy, wszędzie tam, gdzie to możliwe. Pomagając innym masz pozytywny wpływ na czyjeś życie, lecz tym samym wzbogaca się i Twoje. Angażując się w działania społeczne stajesz się wzorem dla swoich bliskich – rodziny, dzieci, przyjaciół, zmienia się Twoja świadomość i uczysz się doceniać to, co dało Ci życie. 


W tym roku bohaterem kampanii społecznej Dłonie Pełne Dobra jest Tusz do Rzęs Lash Intensity™

STWORZONY Z MIŁOŚCI DO:
Niesienia dobra – ze sprzedaży każdego tuszu równowartość 1 dolara przekażemy na konto Fundacji One Day.
Megaobjętości - Zyskaj efekt megaobjętości i wyjątkowej długości z nową maskarą Lash Intensity™. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka Double-Impact™ o podwójnym działaniu, pozwoli na dodanie objętości rzęs, a także znacznie je wydłuży.
     Potrójnej ochronie rzęs - Tusz do Rzęs Lash Intensity™ zawiera prowitaminę B5 (stosowaną także w formułach odżywek do włosów), pomagająca chronić, odżywić i wzmocnić rzęsy. Formuła maskary zawiera również kwasy tłuszczowe, zapobiegające uszkodzeniu rzęs podczas usuwania makijażu. Zawarta w formule tuszu witamina E jest szeroko znana ze swych właściwości antyoksydacyjnych.

NASI PODOPIECZNI
Mary Kay za pomocą kampanii społecznej Dłonie Pełne Dobra wspiera działania Fundacji One Day, której podopiecznymi są dzieci z polskich domów dziecka. Hasłem Fundacji One Day jest: „w jeden dzień możemy zmienić nasze życie”, a oto przykłady jej działań:
1. „One Day gwiazdka” w której każde dziecko otrzymało bony o wartości 150 zł na realizację świątecznego marzenia. Fundacja przygotowała również specjalną akcję „Gwiazdka One Day ONLINE” pełną niespodzianek, koncertów i występów popularnych artystów.
2. Projekt „Usamodzielnieni” ułatwiający start młodzieży opuszczającej domy dziecka i placówki opiekuńczo – wychowawcze. W 2020 roku brało w nim udział ponad 150 podopiecznych z placówek z 17 placówek z całej Polski.
3. Organizacja i finansowanie kursów zawodowych i specjalistycznych dla kilkudziesięciu podopiecznych, dzięki którym zdobyli kompetencje umożlwiające szybki start na rynku pracy. 

Dobro malujemy zawsze z sercem!