W tym wyjątkowym dniu każdy z nas chce podarować mamie równie wyjątkowy prezent. Nie zapominajmy oczywiście, że najważniejsza jest nasza pamięć, obecność i dobre słowo nie tylko od święta. Ale rozumiemy chęć sprawienia mamie przyjemności czymś więcej, niż tylko życzeniami i kwiatkiem.

Co kupić na prezent dla mamy? Nasze podpowiedzi znajdziecie poniżej!Prezent 2w1 - piękne usta i pomoc innym

Każda mama będzie zachwycona wiedząc, że prezent, który otrzymała ma wielką moc pomagania innym. Kupując Szminkę z Sercem pomagasz podopiecznym Fundacji One Day. Więcej o naszej kampanii Dłonie Pełne Dobra możesz przeczytać TUTAJ.

Do szminki proponujemy dobrać konturówkę - dzięki niej makijaż ust będzie bardziej trwały.

Nie zapominajmy też o pielęgnacji! Skóra na ustach jest niezwykle wrażliwa, dlatego wymaga specjalnej uwagi. Aby usta były gładkie, nawilżone i pięknie wyglądały pod makijażem, polecamy Zestaw Satin Lips.

Podaruj mamie chwile relaksu

Sprawdzonym prezentem są produkty nawilżające. Spraw swojej mamie chwilę relaksu z naszymi kosmetykami do ciała i dłoni.
Postaw na nowość - Zestaw Satin Hands o wyjątkowym, pięknym zapachu Citrus Rose. To prawdziwe SPA dla dłoni!

Oczywiście nie są to jedyne produkty Mary Kay, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla mamy. Po więcej inspiracji i podpowiedzi skontaktuj się ze swoją Przyjaciółką od Piękna.

Jeśli jeszcze jej nie masz, znajdziesz ją tutaj!