WYJĄTKOWA HISTORIA SUKCESU

W tym roku obchodzimy 100 rocznicę urodzin Mary Kay Ash, kobiety, która poprzez swoją determinację i wytrwałość pokazała, że w życiu można osiągnąć wszystko, czego się zapragnie. Bazując na 6 filarach: wyobraźni, pasji, determinacji, uczciwości, współczuciu i odwadze, zbudowała swoją firmę marzeń, zainspirowała miliony kobiet
i mężczyzn na całym świecie. Była pionierka swoich czasów, stała się pionierką i bizneswoman wszechczasów! A teraz my jesteśmy dumni, że możemy kontynuować to dziedzictwo.

Świętuj razem z nami! Poznaj niezwykłą historię Mary Kay Ash - zobacz, że do wielkiego sukcesu prowadzą małe kroki i wytrwałość w ich stawianiu. My codziennie uczymy się czegoś nowego, nasze Konsultantki codziennie odkrywają nowe "ja" - to sprawia, że możemy uwierzyć w siebie i w to, że niemożliwe nie istnieje! Wszystko zależy od tego jak bardzo uwierzysz, że możesz. 

Wygraj weekend we dwoje!

Przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs! Śledź nasz profil Mary Kay Polska na Facebooku
i wygraj wyjątkowy weekend w Warszawie dla dwojga. Przygotowaliśmy wiele atrakcji m.in. teatr, wystawne kolacje, upominki od firmy i o wiele więcej! 
Co trzeba zrobić? Pod postem konkursowym zostaw komentarz, w którym oprócz zdjęcia ze Spotkania Kosmetycznego napiszesz nam co, Cię w nim szczególnie zaskoczyło
i zauroczyło. Szczegóły na Facebooku. Czekamy na Twoje zgłoszenie!
Mary Kay Ash

Historia firmy Mary Kay sięga blisko 55 lat...a sukcesy nie mają końca!

Mary Kay wierzyła, że można prowadzić biznes w zgodzie z zasadami etyki i uczciwości. Te wysokie standardy nadal obowiązują i właśnie nimi kierują się Niezależne Konsultantki Kosmetyczne. Fundamentem wszelkich działań jest znana Złota Zasada "Traktuj innych tak, jak sama chciałabyś być traktowana". Ta sprawdzona i prawdziwa zasada towarzyszy nam nie tylko w biznesie, ale i w życiu. Poznaj kilka faktów
z życia Mary Kay Ash!
Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Mary Kay Ash

Ogłaszamy miesiąc z #MaryKayAsh - odwiedź nasz profil na Facebooku, śledź nasz kanał na Youtube, obserwuj na Instagramie a przede wszystkim odważ się marzyć i spełniaj swoje marzenia! Jak nie teraz to kiedy? 

Już dziś skontaktuj się ze swoją Konsultantką Mary Kay i umów się na Spotkanie Kosmetyczne - może to będzie początek nowej, pięknej historii?