• Zestaw Profesjonalnych Pędzli Mary Kay®
  • Dostosuj swoją kolekcję

Zestaw Profesjonalnych Pędzli Mary Kay®

Nieważne czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z makijażem, czy kontynuujesz ją już od lat, ten zestaw jest niezbędny dla każdej kobiety, której zależy na precyzyjnej i dokładnej aplikacji kosmetyków, gwarantującej idealny look.

1

Pędzel do Różu 
Wypukłe, naturalne włosie jest idealne do nakładania różu wzdłuż kości policzkowych. Nakładaj róż kolistymi ruchami wzdłuż kości policzkowych, zaczynając od najbardziej wystających miejsc na policzkach. Dodaj odrobinę Mineralnego Pudru Rozświetlającego u szczytu kości policzkowych.

2

Pędzel do Pudru
Specjalnie zaprojektowane włosie umożliwia idealną aplikację zarówno sypkich jak również prasowanych pudrów, zapewniając utrwalenie podkładu i stanowiąc zarazem idealną bazę do nałożenia bronzera, który wymodeluje twarz. Dłuższe włosie pozwala na łatwe mieszanie. Lekko nałóż puder, zaczynając od strefy T omiatając pędzle w zewnętrzną stronę twarzy. Możesz także nałożyć bronzer na dekolt, by uzyskać efekt skóry muśniętej słońcem.

3

Pędzel do Nakładania Cieni 
Naturalne włosie umożliwia gładką aplikację i pozwala na piękne mieszanie Mineralnych Cieni do Powiek. Zacznij od aplikacji koloru na miejsca, które chcesz podkreślić najbardziej intensywnym kolorem (np. wzdłuż linii rzęs lub w zewnętrznych kącikach oka) a następnie rozetrzyj je na całą powierzchnię powieki. Ważnym jest, by czyścić ten pędzel często, będziesz wtedy mogła codziennie używać go do różnych odcieni.

4

Pędzel do Modelowania Oczu 
Stożkowo ułożone, naturalne włosie, zapewnia precyzyjną aplikację i kontrolę intensywności nakładanego kosmetyku. Dzięki niemu aplikacja cieni wzdłuż załamania powieki jest niezwykle prosta. Idealnie nadaje się do wykonturowania powieki i do wykonania makijażu typu smoky eyes. Aplikację rozpocznij od załamania powieki przy zewnętrznym kąciku oka, następnie rozetrzyj kolor w stronę wewnętrznego kącika. Użyj końcówki pędzla, by dodać rozświetlający cień w wewnętrznych kącikach oka.

5

Pędzel do Rozcierania Cieni
Pędzel o gęstym włosiu i ostrym końcu idealnie sprawdzi się przy makijażowych detalach. Dzięki niemu precyzyjnie rozetrzesz cień wzdłuż linii rzęs, uzyskując efekt makijażu typu smoky. Pędzel ten idealnie sprawdzi się również przy trudno dostępnych miejscach, takie jak wewnętrzne kąciki oka.

The Mary Kay® Eyeliner/Eyebrow Brush is your double-duty beauty tool, perfecting eyeliner and brows.

Dostosuj swoją kolekcję do własnych potrzeb

Stwórz najlepszy zestaw pędzli, jaki kiedykolwiek miałaś, dzięki jeszcze innym pędzlom do makijażu, które pozwolą Ci na nieskończone makijażowe kombinacje! Luis Casco z Międzynarodowego Zespołu Wizażystów Mary Kay​ dzieli się z nami swoją opinią na temat Zestawu Pędzli do Makijażu Mary Kay®.

Skontaktuj się z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną – tylko zakupy u niej dają Ci 100% pewności, że kupujesz oryginalne kosmetyki, które możesz wypróbować.

Serwis, na jaki zasługujesz.

  • Z Mary Kay kupujesz produkty na swoich zasadach.
  • Skorzystaj z wygodnej dostawy do domu lub do biura.
  • Zamawiaj online przez telefon, email lub osobiście. Zawsze u Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay.
Dowiedz się więcej

Produkty, których pragniesz.

  • Zamawiaj produkty u Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych.
  • Doświadcz Złotego Serwisu Mary Kay.
  • Wyglądaj pięknie, dzięki indywidualnie dobranym poradom Twojej Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay.