Trendy

Moda na brwi zmienia się tak samo, jak moda w ubraniach czy kolorach. Jeśli 30 lat temu były modne cienkie, wyregulowane do kilku włosków
i uformowane w połowiczny łuk brwi albo w ogóle sztucznie wyrysowane brwi, to dziś absolutnie nie trzymamy się tego trendu. Coraz wyżej
na Olimpie modowym znajdują się naturalne, gęste, błyszczące i wypielęgnowane brwi. To pokazuje młodość i witalność! Bez widocznych linii graficznych – wyłącznie naturalny łuk oraz maksymalnie estetyczna gęstość!

Jak idealnie ukształtować brwi?

Przede wszystkim - mamy 2 punkty, których się trzymamy: skrzydełka nosa i wewnętrzny kącik oka. Po ich połączeniu otrzymujemy początek brwi.Po drugie najwyższa część (nie pośrodku brwi, ale też nie gdzieś na końcu) - znajdujemy środek źrenicy i wirtualną linią łączymy ze skrzydełkiem nosa - to będzie najwyższy i najbardziej wyróżniający się punkt brwi.

Teraz łączymy skrzydełko nosa z zewnętrznym kącikiem oka i mamy punkt zakończenia brwi.
Jak nadać kształt

Pielęgnacja i makijaż brwi w 3 prostych krokach:

Krok 1

Przeczesz brwi do góry, aby uzyskać czystą, dolną linię włosów. Przypudruj je, aby skóra pod nimi była matowa i wyczesz nadmiar pudru z włosków.

Krok 2

Precyzyjną Kredką do Brwi namaluj kreseczkę wzdłuż dolnej linii włosków, starając się podkreślać ich naturalny kształt. Zaznacz końcówkę brwi (ogonek) od górnej zewnętrznej części, łącząc ją z dolną, wcześniej narysowaną linią. Wypełnij brwi, pamiętając o popularnej aktualnej zasadzie: ciemniej z zewnątrz, jaśniej w wewnętrznej części, czyli aktualnie modne ombre.

Krok 3

Wyczyść korektorem przestrzeń pod brwią i obok zewnętrznej części „ogonka”. Ułóż włoski za pomocą Tuszu Zagęszczającego Brwi.

Poznaj nasze produkty do makijażu brwi:

  • Precyzyjne Kredki do Brwi
  • Tusze Zagęszczające Brwi

Podkreśl swoje brwi z największą precyzją

  • Niewielkich rozmiarów końcówka pozwala na gładką aplikację i precyzyjne podkreślenie każdego włoska.
  • Niebywała trwałość sprawia, że brwi będą wyglądać nienagannie przez cały dzień.
  • Precyzyjną Kredkę do Brwi można stosować samodzielnie lub połączyć ją z innymi produktami do makijażu brwi.
Precyzyjna aplikacja
Wybierz kolor dla siebie

Jak stosować?

Wybierz odcień najbardziej zbliżony do koloru Twoich włosów i delikatnymi, przerywanymi ruchami maluj włoski krok po kroku. Dzięki temu uzyskasz efekt naturalnych brwi. Teraz możesz na spokojnie rozpocząć swój pracowity dzień, z absolutną pewnością, że Twoje brwi pozostaną piękne, bez względu na czekające Cię aktywności czy pogodę.  

Wybierz kolor dla siebie:

Wypróbuj!

Wypróbuj!

Skontaktuj się ze swoją Konsultantką Mary Kay lub skorzystaj z lokalizatora, aby znaleźć Niezależną Konsultantkę Kosmetyczną Mary Kay najbliżej Ciebie i wypróbuj produkty, które Cię interesują.

Głęboki kolor i idealne wypełnienie

  • Zapewnia długotrwały, głęboki kolor. Bez zbędnego wysiłku, szybko i wygodnie stworzysz idealny makijaż brwi. Sama zdecyduj, czy chcesz wymodelować, wypełnić czy nadać swym brwiom dodatkowej objętości.
  • Składa się z mikroskopijnych włókien, które ściśle przylegają do brwi, pozwalając na ich idealne wypełnienie.
  • Używasz tak, jak chcesz! Tusz Zagęszczający Brwi możesz stosować samodzielnie lub połączyć z innymi produktami do brwi z portfolio Mary Kay®.
Głęboki kolor, idealne wypełnienie
Wybierz swój kolor

Jak stosować?

Wybierz odcień najbardziej zbliżony do koloru Twoich włosów. Następnie, zaczynając od najgrubszej części brwi, aplikuj Tusz krótkimi, przerywanymi ruchami, podążając zgodnie z kierunkiem porostu włosów. Czynność powtarzaj do uzyskania pożądanego efektu. Użyj szczytu szczoteczki, by miejscowo wypełnić wszystkie obszary, których nie pokryłaś. Nadmiar produktu delikatnie usuń. Idealny makijaż brwi gotowy!

Wybierz kolor dla siebie:

Wypróbuj!

Wypróbuj!

Skontaktuj się ze swoją Konsultantką Mary Kay lub skorzystaj z lokalizatora, aby znaleźć Niezależną Konsultantkę Kosmetyczną Mary Kay najbliżej Ciebie i wypróbuj produkty, które Cię interesują.