5 kroków do perfekcji

Nieskazitelne wykończenie makijażu zaczyna się od kilku podstawowych kroków. 

Krok 1: Baza

Oczyszczenie i nawilżenie jest dla Twojej skóry niezbędne, pamiętaj o tym przed rozpoczęciem aplikacji podkładu. Kolejnym krokiem będzie Baza pod Podkład z filtrem SPF 15, która zniweluje widoczność drobnych linii i niedoskonałości skóry, a także przedłuży trwałość podkładu.

Potrzebujesz dobrego płótna, lecz także musisz te płótno dobrze przygotować. Niestety nie możesz się spodziewać świetnych rezultatów, jeśli nie przygotujesz odpowiednio swojej skóry. Makijaż to nie magia.

Krok 2: Podkład

W naszym portfolio znajdziesz kilka rodzajów podkładów, od lekkich Kremów CC, po rozświetlające i matujące podkłady w płynie które utrzymają się nawet do 12 godzin, nie tworząc efektu maski! 

Krok 3: Perfekcja zamknięta w Korektorze

Perfekcyjne Korektory idealnie sprawdzą się do zatuszowania niedoskonałości i przebarwień skóry. Długotrwała, lekka formuła utrzymuje się na skórze przez cały dzień, a drobinki rozpraszające światło optycznie niwelują drobne linie i zmarszczki. Jeśli masz niebiesko-fioletowe cienie pod oczami najpierw nałóż Perfekcyjny Korektor pod Oczy, a następnie dobrany odpowiedni odcień Perfekcyjnego Korektora do Twarzy.

Perfekcyjne Korektory

Krok 4: Transparentne wykończenie

Uniwersalny odcień Transparentnego Pudru Sypkiego zapewnia transparentne wykończenie, które kontroluje błyszczenie się skóry i posiada właściwości rozpraszające światło. 

Krok 5: Konturowanie

Puder Brązujący ociepla każdy odcień skóry, dzięki czemu wygląda ona zdrowo i promiennie. Puder Rozświetlający jest odporny na blaknięcie, pozostawia skórę świeżą i promienną oraz kontroluje jej błyszczenie.

Zobacz także: