Pielęgnacja, ochrona i kontur

Zanim nałożysz kolor na usta, nie zapomnij o odpowiednim przygotowaniu ust!

Krok 1: Pielęgnacja

Złuszczenie ust i nałożenie balsamu  pomaga usunąć martwy naskórek i nawilżyć usta, dzięki czemu wyglądają świetnie – nawet bez nakładania na nie kosmetyków kolorowych. Maseczka Satin Lips™ i Balsam Satin Lips™ idealnie się do tego nadają. Oba produkty dostępne są w Zestawie Satin Lips™ White Tea &  Citrus.

Krok 2: Baza

Przedłuż trwałość szminki zapobiegnij jej rozmazywaniu, stosując Przeciwzmarszczkowy Sztyft do Ust TimeWise®, który zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek. 

Wskazówka: nałóż Przeciwzmarszczkowy Sztyft do Ust zanim zaczniesz wykonywać makijaż, dzięki temu gdy będziesz już chciała nałożyć szminkę lub błyszczyk, formuła Sztyftu zdąży się już wchłonąć.

Krok 3: Kontur

Możesz rozważyć zastosowanie najpierw Konturówki do Ust, zanim zdecydujesz się na aplikację szminki. Makijażyści używają konturówki nie tylko, by obrysować linię, lecz także, by stworzyć bazę pod szminkę lub błyszczyk, która pomoże się utrzymać tym produktom dłużej na Twoich ustach. Dowiedz się jak perfekcyjnie używać konturówki do ust.

Zobacz także: