Okazja do spotkania 


Złoty Serwis Mary Kay to dopiero początek! Zdecydowałaś się być Gospodynią Spotkania? To wspaniała wiadomość, nigdy wcześniej spotkania ze znajomymi nie były tak łatwe do zorganizowania! Zapytaj o to swoją Konsultantkę. 

Czas z przyjaciółmi

Więcej spotkań z koleżankami? O tak, poproszę! Spotkanie Kosmetyczne to świetny pomysł na organizacje wieczoru czy uroczego popołudnia. Szczególnie gdy dba o to Konsultantka Mary Kay!

Porady, wskazówki, trendy

Porady profesjonalnych wizażystów, gorące trendy sezonu czy wskazówki pielęgnacyjne - Twoja Konsultantka Kosmetyczna jest gotowa by zaoferować to wszystko i o wiele więcej!

Organizuj i zdobywaj!

Chcesz być na bieżąco z ofertą Mary Kay? Mieć dostęp do nowości? Nic prostszego! Zostań Gospodynią Spotkania i odbieraj prezenty. 

To Ty wybierasz!

Wybierz czas, miejsce i rodzaj spotkania, który będzie najbardziej atrakcyjny dla znajomych, Konsultantka pomoże Ci w organizacji! Zaproś koleżanki na spotkanie osobiste, możesz też polecić im katalog, by zapoznały się z ofertą, czy spotkanie online, jest wiele możliwości.
twarzą w twarz

Osobiście

eKatalog

W drodze

Online

Online

Zdobywaj nagrody!


Bycie Gospodynią Spotkania ma wiele zalet! Nie dość, że doświadczasz niezwykłego Złotego Serwisu Mary Kay, to dodatkowo zdobywasz prezenty i możesz uczestniczyć w inicjatywach specjalnych! Zapytaj swoją Konsultantkę o program dla Gospodyni Spotkania, z pewnością opowie Ci o niezliczonych możliwościach. 

produkty

Produkty

Prezenty

Prezenty

niespodzianki

Niespodzianki

Skontaktuj się z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną – tylko zakupy u niej dają Ci 100% pewności, że kupujesz oryginalne kosmetyki, które możesz wypróbować.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Konsultantka Kosmetyczną, która odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z organizacją spotkania kosmetycznego.

Zaplatnuj spotkanie kosmetyczne juź dziś

Zaczynamy imprezę? Wybierz swoje dodatkowe profity. Zaplanuj termin i zaproś znajomych.