To wspaniała wiadomość! Chcesz zostać Konsultantką Mary Kay, zarabiać i rozwijać się. Dzieli Cię od tego jedynie kilka kroków:

KROK 1: Poznaj Firmę i ofertę produktową. Zdecyduj, czy chcesz do nas dołączyć!

Dowiedz się więcej na temat filozofii firmy Mary Kay oraz jej założycielki. Poznaj wartości, na jakich zbudowany został ten biznes i które kultywujemy od ponad 50 lat!

Poznaj produkty, które pokochały miliony kobiet na całym świecie. Z pewnością i Ty znajdziesz coś dla siebie wśród bestsellerów! Koniecznie odwiedź zakładkę porady i trendy i przekonaj się, jak łatwo wykonać efektowny makijaż za pomocą naszych produktów.

Firma Mary Kay to firma z sercem, w której DNA leży pomaganie. Sprawdź, jakie podejmujemy działania i prowadzimy kampanie społeczne, by pomóc zmieniać życie kobiet i dzieci zarówno lokalnie, jak i na całym świecie.  
hexagon
Znajdź Konsultantkę

KROK 2: Znajdź swoją Konsultantkę i zapytaj o możliwość współpracy.  

Jeśli jesteś zdecydowana i chcesz do nas dołączyć, na górze strony kliknij w Znajdź Konsultantkę Kosmetyczną. Wyszukaj Konsultantkę najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Zadzwoń do niej i zapytaj ją o możliwość współpracy!

Jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania lub problemy skontaktuj się z Centrum Konsultanta Mary Kay mailowo: ck@mkcorp.com lub telefonicznie 22 211 00 00. Nasi specjaliści są zawsze gotowi, by Ci w tym pomóc. 

KROK 3: Zamów Zestaw Startowy, który odpowiada Twoim potrzebom i podpisz umowę Konsultantki. 

Na spotkaniu z Konsultantką Mary Kay dowiesz się, co zawiera Zestaw Startowy. Do swojego zamówienia na Zestaw Startowy możesz dołożyć pakiet bestsellerów Mary Kay lub inne dowolnie wybranie produkty z naszej oferty. Dzięki temu zestaw produktów, z którymi zaczniesz swoją przygodę będzie dostosowany do Twoich potrzeb i przyszłych działań biznesowych. Umowę możesz wypełnić na spotkaniu z Konsultantką, bądź samodzielnie online – TUTAJ.
zestaw_startowy
welcome_letter

KROK 4: Przeczytaj więcej o Mary Kay w publikacjach dla Nowej Konsultantki. 

Do Twojego Zestawu Startowego dołączone są broszury, w których przeczytasz więcej o naszych fantastycznych produktach, możliwościach kariery, czy prowadzeniu własnego biznesu Mary Kay. Gorąco zachęcamy do lektury!

W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Konsultantką, która zaprosiła Cię do współpracy lub z Centrum Konsultanta Mary Kay mailowo: ck@mkcorp.com lub telefonicznie 22 211 00 00.

Quiz: Mocne strony

Twoje mocne strony

Poznaj swoje talenty i zobacz co możesz zyskać.

Zrób Quiz

Zobacz co zyskasz

Co zyskasz?

Twoje korzyści z bycia Konsultantką. 

Poznaj

Historie Konsultantek

Prawdziwe historie

Korzystaj z doświadczenia innych i rozwijaj swój biznes.

Zobacz

Skontaktuj się z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną – tylko zakupy u niej dają Ci 100% pewności, że kupujesz oryginalne kosmetyki, które możesz wypróbować.

Czy Biznes Mary Kay pomoże Ci odnieść sukces?

  • Nienormowany czas pracy.
  • Ty jesteś swoim szefem.
  • Wykorzystaj talent i pasję, które masz w sobie.

Możesz pokochać to co robisz.

Nie każda praca może być Twoją wymarzoną. W Mary Kay sama decydujesz co, z kim i kiedy chcesz robić. Możesz dostosować biznes do swoich potrzeb!