Twoje 4 kroki do sukcesu!

The Mary Kay Starter Kit

KROK 1: Poznaj firmę, przejrzyj ofertę produktową i zdecyduj czy chcesz dołączyć do nas!

Na naszej stronie znajdziesz wiele informacji dotyczących firmy Mary Kay oraz założycielki Mary Kay Ash, jak i wartości, które kultywujemy od ponad 50 lat! W sekcji produkty poznasz naszą aktualną ofertę, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nie zapomnij też o poradach i trendach, zobacz jak wykonać efektowny makijaż za pomocą naszych produktów.

KROK 2: Znajdź swoją Konsultantkę i zapytaj o możliwość współpracy.  

Skorzystaj z Lokalizatora Konsultantek i znajdź Konsultantkę najbliżej swojego miejsca zamieszkania. Umów się na spotkanie i zapytaj ją o możliwość współpracy! Jeśli będziesz miała jakiekolwiek problemy skontaktuj się z Centrum Konsultanta Mary Kay: mailowo: ck@mkcorp.com lub telefonicznie 22 211 00 00. 

Mary Kay Digital Tools
Mary Kay tools and business support

KROK 3: Skomponuj Zestaw Startowy, który odpowiada Twoim potrzebom i podpisz umowę Konsultantki. 

Na spotkaniu z Konsultantką Mary Kay dowiesz się co zawiera Zestaw Startowy. Do zamówienia z Zestawem Startowym możesz dołożyć pakiet bestsellerów Mary Kay lub inne dowolnie wybranie produkty z naszej oferty. Dzięki temu zestaw produktów z którymi zaczniesz swoją przygodę z Mary Kay będzie dostosowany do Twoich potrzeb i przyszłych działań biznesowych.
Umowę możesz wypełnić na spotkaniu bądź samodzielnie online – TUTAJ.

KROK 4: Zapoznaj się z publikacjami dla Nowej Konsultantki. 

W Zestawie Startowym znajdziesz nie tylko produkty, ale też wartościowe publikacje. Tam odnajdziesz najważniejsze informacje dotyczące: prowadzenia Biznesu Mary Kay, naszych fantastycznych produktach czy ścieżce kariery. W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Konsultantką, która zaprosiła Cię do współpracy lub z Centrum Konsultanta Mary Kay: mailowo: ck@mkcorp.com lub telefonicznie 22 211 00 00.

Quiz: Mocne strony

Twoje mocne strony

Poznaj swoje talenty i zobacz co możesz zyskać.

Zrób Quiz

Zobacz co zyskasz

Co zyskasz?

Twoje korzyści z bycia Konsultantką. 

Poznaj

Historie Konsultantek

Prawdziwe historie

Korzystaj z doświadczenia innych i rozwijaj swój biznes.

Zobacz

Skontaktuj się z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną – tylko zakupy u niej dają Ci 100% pewności, że kupujesz oryginalne kosmetyki, które możesz wypróbować.

Czy Biznes Mary Kay pomoże Ci odnieść sukces?

  • Nienormowany czas pracy.
  • Ty jesteś swoim szefem.
  • Wykorzystaj talent i pasję, które masz w sobie.

Możesz pokochać to co robisz.

Nie każda praca może być Twoją wymarzoną. W Mary Kay sama decydujesz co, z kim i kiedy chcesz robić. Możesz dostosować biznes do swoich potrzeb!