Mówi się, że jak kochasz, to co robisz, to nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia. A gdybyś mogła robić to, co kochasz, a ponadto mieć czas dla rodziny, na podróże i na rozwijanie swoich pasji? W Mary Kay to możliwe!

Powiedz „TAK” już teraz! Kliknij tutaj i postaw pierwszy krok w stronę lepszego życia. Zarejestruj się jako Niezależna Konsultantka Kosmetyczna.

Zobacz, co zyskasz, dołączając do grona Konsultantek Mary Kay i prowadź takie życie, o jakim od zawsze marzyłaś. Dalekie podróże, ekskluzywne samochody, brylantowa biżuteria. A to tylko część tego, co możesz osiągnąć w Mary Kay!

 

  • PRZEDE WSZYSTKIM
  • A DODATKOWO

PRACUJESZ, KIEDY CHCESZ!

W Mary Kay nie ma stałych godzin pracy, sama ustalasz swój grafik i modyfikujesz go w dowolnym momencie. Możesz mieć czas na rozwijanie swoich pasji, na spotkania ze znajomymi i na to, co na najważniejsze – na czas z rodziną. Sama jesteś swoim szefem, a nawet…Dyrektor!

NIEUSTANNIE SIĘ ROZWIJASZ!

Wiemy, że nie każdy ma szeroką wiedzę o kosmetykach czy modelach sprzedaży, dlatego dla wszystkich naszych Konsultantek organizujemy kursy i warsztaty podczas których: dokładnie poznasz naszą ofertę produktów, dowiesz się, jak docierać do nowych klientek i sprzedawać, a także jak być liderem dla innych, a specjalna platforma elearningowa pozwoli Ci prowadzić coraz lepszy biznes każdego dnia.

OTRZYMUJESZ STABILNY DOCHÓD!

Systematyczna praca, rozwój i budowanie bazy klientów, będzie miało pozytywny wpływ na Twoje finanse. W Mary Kay, jak i w innych firmach istnieją poszczególne szczeble kariery, to proste, im będziesz wyżej, tym Twoje dochody będą większe. Pamiętaj, że w Mary Kay zyskasz nie tylko atrakcyjne pieniądze, ale także brylantową biżuterię, wycieczki, samochody i wiele atrakcyjnych nagród.

JESTEŚ W BIZNESIE DLA SIEBIE, ALE NIE SAMA

Konsultantki Mary Kay tworzą niezwykłą społeczność opartą na wzajemnym wsparciu i zaufaniu. Razem świętujecie swoje sukcesy i pomagacie sobie w dążeniu do celu. Tutaj tworzą się przyjaźnie na lata. To tak jakbyś pracowała razem ze swoimi przyjaciółkami!

Zobacz historie sukcesu > TUTAJ

OTRZYMUJESZ EKSKLUZYWNE NAGRODY!

Brzmi świetnie, prawda? Mary Kay Ash wierzyła w to, że kobietom należą się cudowne nagrody i niezwykłe wyróżnienia. Dlatego mamy ich całe mnóstwo – od przepięknej brylantowej biżuterii po zapierające dech wydarzenia i egzotyczne podróże.

Jedną z rzeczy, które wyróżnia Konsultantki Mary Kay jest.. różowy mercedes! Kliknij tutaj i sprawdź sama.

MARY KAY TO FIRMA Z SERCEM

Firma stworzona na fundamentach uczciwości. Firma o wyjątkowej i solidnej reputacji, budowanej przez ponad pół wieku.

Gotowa, by zacząć?

NIESŁABNĄCA SIŁA

Mary Kay zbudowała tę Firmę w oparciu o swoje marzenia, by móc inspirować i pomagać innym kobietom. Dzisiaj, Mary Kay to jedna z największych firm kosmetycznych, osiągająca 4 miliardy rocznej globalnej sprzedaży hurtowej i oferująca swoje produkty na ponad 35 rynkach na całym świecie. Od blisko 60 lat na świecie, a 20 w Polsce możliwości jakie daje Mary Kay, pomogły kobietom w osiągnięciu satysfakcjonującego wynagrodzenia i sprawiły, że mogły one wydobyć swoje wewnętrzne piękno.

Dowiedz się więcej o fundamentach Firmy TUTAJ

LUKSUSOWE PRODUKTY

Filozofia Mary Kay jest prosta: wywiązujemy się z każdej obietnicy produktowej, jaką złożymy. Firma Mary Kay Inc. przeznacza miliony dolarów i przeprowadza ponad pół miliona testów, by potwierdzić, że Produkty Mary Kay® odpowiadają najwyższym standardom jakości i bezpieczeństwa. Przeczytaj o badaniach i rozwoju produktów.

Dowiedz się więcej o rozwoju i produktach > TUTAJ

POZYTYWNY WPŁYW NA ŚWIAT

Zapewne słyszałaś o “społecznej odpowiedzialności biznesu”. My nazywamy to po prostu robieniem właściwych rzeczy. Mary Kay stara się sprawić, by świat był lepszym, szczęśliwszym i piękniejszym miejscem na ziemi!

Dowiedz się więcej o społecznej odpowiedzialności biznesu w Mary Kay TUTAJ

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Mary Kay jest doskonale znana i kochana na całym świecie.  Produkty Mary Kay® regularnie pojawiają się na łamach kobiecych magazynów.

Zobacz wyróżnienia przyznane Mary Kay > TUTAJ

Skontaktuj się z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną – tylko zakupy u niej dają Ci 100% pewności, że kupujesz oryginalne kosmetyki, które możesz wypróbować.

Serwis, na jaki zasługujesz.

  • Z Mary Kay kupujesz produkty na swoich zasadach.
  • Skorzystaj z wygodnej dostawy do domu lub do biura.
  • Zamawiaj online przez telefon, email lub osobiście. Zawsze u Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay.
Dowiedz się więcej

Produkty, których pragniesz.

  • Zamawiaj produkty u Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych.
  • Doświadcz Złotego Serwisu Mary Kay.
  • Wyglądaj pięknie, dzięki indywidualnie dobranym poradom Twojej Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay.