Odrobina historii i garść statystyk...

Zostań konsultantką - naprawdę warto!

Zostań konsultantką - naprawdę warto!

Chcesz się przekonać jak to jest być niezależną? Chciałabyś móc sama decydować o tym ile i kiedy pracujesz?
Nie zastanawiaj się - już dziś zostań Konsultantką Mary Kay!
Skontaktuj się ze swoją Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay lub (jeżeli nie masz jeszcze swojej konsultantki) skorzystaj z lokalizatora i zmień swoje życie już dziś! 
W 1969 Mary Kay wpadła na wyjątkowy pomysł stworzenia programu dla Konsultantek, dzięki któremu mogą one poczuć się wyjątkowo i być rozpoznawalne – jest to Program Samochodowy Mary Kay. Każda Konsultantka, które spełni określone warunki może usiąść za kierownicą niepowtarzalnego Różowego Samochodu Mary Kay. W Stanach Zjednoczonych wspomniany różowy samochód to Cadillac, w Polsce natomiast był to Ford, a aktualnie laureatki tego zaszczytnego programu mają możliwość usiąść za kierownicą różowych Mercedesów!

Od początku istnienia programu już ponad 150 000 (!) Konsultantek zakwalifikowało się (lub ponownie zakwalifikowało się) do tego programu, a po światowych drogach jeździ już około 6 000 Różowych Samochodów Mary Kay!

Aktualnie 67 polskich Konsultantek ma przyjemność prowadzić Różowe Samochody Mary Kay. Poznaj emocje związane z prowadzeniem tego niezwykłego samochodu. Przeczytaj krótkie wypowiedzi niektórych zwyciężczyń!

Ewa Michalska

„To już 11 rok z rzędu - 4- ty samochód w mojej karierze.
Za każdym razem, kiedy wchodzę do tego różowego "cacka", myślę, że jestem szczęściarą. Dobrze pracować w Firmie, która dba o swojego człowieka w taki sposób.
Nie dopłacam do tego samochodu nawet przysłowiowej złotówki!
I jeszcze jedno... jestem skazana na różowego mercedesa do końca życia... tak... jestem Szczęściarą!”

Magdalena Białomazur

„Różowy samochód Mary Kay to coś więcej niż samochód, to moja różowa moc, to moja pewność siebie, to moja duma i ogromne wyróżnienie, które sprawia, że czuję się nieprzeciętna, silna i BARDZO kobieca. Jest też symbolem kobiecych marzeń i możliwości, daje siłę nie tylko mi, ale każdej kobiecie, która do niego wsiada.”

Karolina Klusik

„Różowy samochód Mary Kay oznacza dla mnie niezliczoną liczbę spełnionych marzeń kobiet, które spotkałam na swojej drodze - klientek i konsultantek, dzięki którym spełniło się moje marzenie, jakim był różowy samochód Mary Kay. Oznacza dla mnie luksus i prestiż. Poczucie, że pracuję w firmie, która dba o najwyższą jakość w każdej dziedzinie życia.”

Agnieszka Blaźniak

„Różowy mercedes jest symbolem przynależności do wyjątkowej firmy. Każdego dnia kiedy wsiadam do swojego PINK CAR czuję wielką dumę i satysfakcję z tego w jakiej firmie pracuje.Nie sądziłam, ze ten samochód może wzbudzać tyle zainteresowania i podziwu na drogach, nie da się przejść obojętnie obok tak pięknego koloru.”

Marzanna Żak-Śmiłek

„Kiedy pierwsza w Polsce odbierałam kluczyki do różowego Forda byłam niesamowicie dumna, że moja grupa na stałe wpisuje się w historię Mary Kay. Byłam tak determinowana, aby jeździć tym różowym cackiem, że przesiadłam się z mojego granatowego mercedesa klasy C w różowego Forda klasy R. Tak mi się to spodobało ,że chciałam mieć kolejnego różowego Forda i osiągnęliśmy to z moją wspaniałą grupą. 
Po 2 fordach czekaliśmy na nowy bardziej prestiżowy samochód i... doczekaliśmy się!!! Różowy Mercedes to naprawdę piękny, prestiżowy i zwracający powszechną uwagę i podziw - nie tylko kobiet :) - samochód."

Justyna Śmiechowska

„Co dla mnie oznacza różowy Samochód Mary Kay?
Pierwsze słowo które przychodzi mi do głowy to Zespół - Kobiety, Liderki z mojej grupy! Ten samochód to praca i wsparcie CAŁEJ grupy, to spełnione marzenia i cele zainspirowanych kobiet - konsultantek, które do mnie dołączyły i tym samym stały suę częścią mojego marzenia. Różowy Mercedes Mary Kay to dla mnie przede wszystkim prestiż, kobiecość i ogromne wyróżnienie.
Cudownie jeździ się Różowym Samochodem Mary Kay ❤"

Katarzyna Siedziako

„Mam przyjemność prowadzić różowy samochód Mary Kay już 8 lat. Dla mnie wiąże się to z ogromną przyjemnością - bo to ekskluzywne auta - ale także z dużym prestiżem, jakim jest możliwość reprezentowania marki w taki sposób. Różowy Samochód Mary Kay to symbol i przesłanie dla innych kobiet - weź swój sukces pod własne skrzydła, najlepiej różowe :). " 

Beata Kowalska

„Według teorii kolorów, różowy kolor nie istnieje, więc nie powinniśmy go w ogóle widzieć... jednak obok różowego mercedesa nikt nie przejdzie obojętnie!
Bo różowy to coś więcej niż kolor - to niesamowicie kobiecy styl życia.
A Mercedes to coś więcej niż samochód - to luksus, bezpieczeństwo, komfort, prestiż i niezawodność w jednym. 
Połączenie tych dwóch rzeczy, tworzy najpiękniejszy i najbardziej kobiecy duet jaki znam! Duet, który sprawia, ze każdego dnia czuję się w nim naprawdę wyjątkowo 💗"

Aniela Kwiecień

„Dla mnie różowy samochód Mary Kay jest symbolem kobiety sukcesu.
Wspaniale być posiadaczką tego luksusowego auta i reprezentować naszą markę na polskich drogach takim właśnie samochodem. Tego auta nie da się ,,nie zauważyć”! Różowy Samochód Mary Kay, to idealne auto dla każdej ambitnej Konsultantki!"