Kobiety na całym świecie pragną aby kosmetyki, których używają, przynosiły widoczne efekty.  Nad jakością produktów Mary Kay czuwa zespół naukowców, poddając je wielu testom, korzystając przy tym z zaawansowanych technologii.  Dzięki temu mamy pewność, że oferowane produkty z oferty Mary Kay, będą odpowiednie i bezpieczne dla każdej kobiety, a konsumenci otrzymają to na czym najbardziej im zależy: innowacyjne produkty na które każdy może sobie pozwolić, ciesząc się z efektów ich działania. 

POZNAJ NASZYCH EKSPERTÓW >

Produkty, którym możesz zaufać. Marka, której możesz wierzyć.

W 1963 roku, Mary Kay Ash założyła firmę opartą na zasadach, którymi kierowała się w życiu – na uczciwości, szczerości, Złotej Zasadzie i mocy odmieniania losów innych. Dziś, te zasady pozostają wciąż żywe we wszystkim co robimy, w naszej pasji tworzenia produktów, które ukazują naturalne piękno każdej kobiety. Nasza filozofia jest prosta – z każdym produktem składamy obietnicę, której musimy dotrzymać. Ponieważ jesteśmy dumni z jakości naszych produktów i korzyści, których dostarczają. Wiemy, że są miliony kobiet, które mogą powiedzieć, „Uwielbiam Mary Kay!”.
  • Potrzeby kobiet
  • Niezależni eksperci
  • Jakość i bezpieczeństwo
  • Gwarancja
  • Testowanie i środowisko

Wsłuchujemy się w potrzeby kobiet

Fakt, że łączymy kobiety na całym świecie pomaga nam zrozumieć, co jest dla nich ważne i umożliwia nam stale tworzenie produktów, które łączą wyjątkowe rezultaty i przyjemność stosowania. Każdego roku, tysiące kobiet na całym świecie stosuje i ocenia produkty Mary Kay®, pod nadzorem specjalistów i naukowców, tak, abyśmy mogli potwierdzić efektywność formuły każdego produktu i zapewnić, że dostarcza korzyści, których oczekują kobiety. Wgląd w te badania nie tylko pozwala dostarczyć to czego pragną kobiety dziś, ale również stworzyć produkty, które będą chciały stosować w przyszłości.

Niezależni eksperci w dziedzinie medycyny odgrywają kluczową rolę w tworzeniu naszych produktów

Firma Mary Kay współpracuje z wiodącymi specjalistami m.in. z dziedziny dermatologii, okulistyki i innymi ekspertami pracującymi w instytucjach naukowych lub prowadzącymi własną praktykę. Dzięki współpracy z tymi specjalistami oraz nieustającym badaniom i zaawansowanej technologii, naukowcy w Centrum Badawczym Mary Kay (Mary Kay Research Center) mogą stworzyć produkty najlepszej jakości – światowej klasy.

Ponieważ firma Mary Kay wykonuje lub nadzoruje każdy etap cyklu produkcyjnego, od idei do planowania dystrybucji, każdy nowy kosmetyk musi przejść szereg rygorystycznych badań naukowych i badań konsumenckich. Naukowcy Mary Kay wprowadzają swój innowacyjny wkład w badanie nowych składników i formuł, w przeprowadzanie testów na bezpieczeństwo, jakość, stabilność, czystość i skuteczność użytkowania produktu. Badają efekty stosowania, oraz oczywiście sprawdzają stopień akceptacji ze strony konsumentów.

Nasi eksperci naukowi oceniają każdy poszczególny składnik gotowego kosmetyku.
Te rygorystyczne testy i ponowne badania są wykonywane lub nadzorowane przez członków laboratoriów Mary Kay i innych naukowców, przynajmniej w stopniu Doktora, z takich dziedzin jak toksykologia, farmakologia, mikrobiologia, chemia i biochemia. 

Każda decyzja dotycząca produktu jest oparta na faktach naukowych, nie zaś na opinii. 
Firma Mary Kay opiera się na sprawdzonych badaniach naukowych przeprowadzanych z wykorzystaniem najnowocześniejszych dostępnych technologii. Nie stosujemy w naszych kosmetykach żadnych składników, dopóki nasze testy nie dowiodą, że są one bezpieczne i skuteczne w stosowaniu.

Niezależna Rada certyfikowanych dermatologów i innych specjalistów w dziedzinie medycyny odgrywa istotną rolę w badaniu naszych produktów.
W zwenętrznych laboratoriach są prowadzone badania kliniczne, podczas których wolontariusze używają kosmetyków Mary Kay pod ścisłym nadzorem i oceną zespołu dermatologów i okulistów. Mary Kay prowadzi także zakrojone na szeroką skalę badania laboratoryjne aby zapobiec występowaniu podrażnień i alergii. Wykorzystujemy innowacyjną „state-of-the-art metod”, czyli ocenę wszystkich produktów stosowanych w okolicy oczu.

Wszystkie produkty są dokładnie sprawdzane, pod względem prawnym, przed dopuszczeniem do sprzedaży. 
Wszystkie kosmetyki podlegają sprawdzeniu przez właściwe władze zajmujące się zdrowiem i bezpieczeństwem. Nim dany produkt jest dopuszczony do obrotu, musi spełnić rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa

Jakość i bezpieczeństwo produktów jest naszym największym priorytetem

Każdego roku firma Mary Kay wydaje miliony dolarów i przeprowadza ponad pół miliona testów, aby zapewnić, że każdy składnik i produkt odpowiada najbardziej rygorystycznym standardom bezpieczeństwa i jakości. Wiemy, że istnieje wiele różnych opinii dotyczących bezpieczeństwa składników aktywnych, a niektóre z nich mogą być rezultatem niewłaściwej interpretacji faktów lub badań. Chcemy, aby nasze klientki miały pewność, że w Mary Kay każdą decyzję o produkcie opieramy na naukowych faktach, nie zaś na opiniach. Bazujemy wyłącznie na badaniach naukowych i współpracujemy z niezależnymi ekspertami naukowymi w dziedzinie medycyny, aby zapewnić bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów i w swoich badaniach wychodzimy daleko poza wymagania, stawiane przez instytucje regulujące prawa funkcjonujące w przemyśle kosmetycznym.

Gwarancja 100% satysfakcji

Wierzymy, że zadowolenie klienta nie jest chwilowe, to zobowiązanie na całe życie. Firma Mary Kay dba o to, aby dostarczać jasną, wiarygodną i spójną informację dotyczącą bezpieczeństwa stosowania produktu i skuteczności tak, aby klienci czuli się pewni swoich wyborów. Dlatego też Firma popiera swoje produkty sprzedawane przez Niezależne Konsultantki z Gwarancją 100% Satysfakcji.

Testowanie i bezpieczeństwo środowiska 

Mary Kay nie popiera testowania na zwierzętach

Mary Kay nie popiera praktyk testowania produktów lub składników aktywnych na zwierzętach i walczy o wyeliminowanie takich działań. Mary Kay bazuje na alternatywnych metodach badań, które zapewniają bezpieczeństwo stosowania produktów. Firma nie testuje produktów ani składników aktywnych na zwierzętach, jak również nie zleca żadnym organizacjom, aby przeprowadzały takie testy w imieniu Mary Kay chyba, że jest to absolutnie i rygorystycznie wymagane przez prawo kraju, w którym działa. Przez ponad dwie dekady byliśmy jednym z liderów wśród firm, które rozwijały alternatywne metody badań kosmetyków i nadal jesteśmy orędownikami działań wolnych od okrucieństwa wobec zwierząt. Blisko współpracujemy z instytucjami, regulującymi przepisy dotyczące bezpieczeństwa kosmetyków, grupami walczącymi o prawa zwierząt i wspieramy ekspertów promujących wprowadzanie alternatywnych metod testowania produktów.

Mary Kay dba o bezpieczeństwo środowiska naturalnego

Promując i prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska nie tylko wpływamy na jakość życia ludzi dziś, ale również pokoleń, które przyjdą po nas. Pragniemy pozostawić po sobie pozytywne dziedzictwo. Chcemy w niezmienionym stanie utrzymać nasze środowisko naturalne poprzez zapobieganie zanieczyszczeniom, zabezpieczanie źródeł naturalnych i wypełnianie norm prawnych dotyczących tego aspektu naszego życia

Nauka stojąca za produktem!

Mary Kay

Zanieczyszczenia a cera

Lucy Gildea Mary Kay