Od ponad 50 lat Mary Kay oferuje swoim pracownikom coś więcej niż tylko pracę, wiedząc, że za każdym sukcesem stoją ludzie go tworzący. Nasi pracownicy realizują misję Spółki, dzięki współpracy i wzajemnemu wsparciu. W 1963 roku, pomimo wszelkich przeciwności, Mary Kay Ash sprawiła, że niemożliwe stało się możliwe. W firmie Mary Kay dzieje się to nadal, każdego dnia.

FIRMA MARZEŃ

Explore career opportunities at Mary Kay

To możliwe, aby lubić swoją pracę. W Mary Kay, za naszymi "różowymi drzwiami", pracują ludzie, którzy spełniają się zawodowo i prywatnie. Niezależnie czy dana osoba jest kobietą czy mężczyzną, liczy się to z jaką pasją podchodzi do swoich zadań i czy chce się rozwijać, wtedy zostanie doceniona. Działamy w duchu Go-Give, bo wierzymy, że jeśli dasz coś z siebie to to wróci. 

Dowiedz się więcej

NASZE WARTOŚCI

Discover a career you

Kultura korporacyjna Mary Kay sięga czasów założycielki, od początku Złota Zasada przyświeca wszystkim naszym działaniom. Zgodnie z tym co mówiła Mary Kay Ash, w życiu najważniejsze jest zachowanie właściwych priorytetów wiara, rodzina i kariera. 

Dowiedz się więcej
Firma z sercem - film
Polski Dzień Sprzedaży Bezpośredniej, 17 października 2017

„Mój Czas. Mój Biznes.” to hasło tegorocznego Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej, który odbędzie się 17 października, tym razem za pośrednictwem wirtualnej rzeczywistości. To świetna okazja do merytorycznej debaty, jaką zamierza zorganizować dziennik Rzeczpospolita!

Best Beauty Buys 2017 w kategorii demakijaż & oczyszczanie dla Mary Kay!

Kolejna nagroda dla Mary Kay! Z przyjemnością informujemy, że nasz Peeling do Twarzy TimeWise Repair otrzymał nagrodę magazynu InStyle - Best Beauty Buys 2017 w kategorii demakijaż & oczyszczanie! Dziękujemy!!!

Pokaż Wszystko