Niewiele firm może poszczycić się bogatym dziedzictwem, jakie należy do Mary Kay.

Żyłka biznesowa Mary Kay Ash w połączeniu z dążeniem do pomocy kobietom w osiągnięciu sukcesu pozwoliła jej na stworzenie firmy, która stała się jedną z największych na świecie firm z branży sprzedaży bezpośredniej kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych.

Wartość sprzedaży hurtowej na całym świecie wynosi 4 miliardy dolarów, produkty Mary Kay® są sprzedawane na ponad 35 rynkach na całym świecie, a liczba członkiń globalnej niezależnej kadry handlowej przekracza 3.5 miliona osób.​

Ta wyjątkowa historia sukcesu rozpoczęła się niemal 50 lat temu, kiedy to Mary Kay Ash założyła firmę Mary Kay Cosmetics.  Dziś firma Mary Kay korzysta z dziedzictwa Mary Kay Ash - inspirowania, wzbogacania i zachęcania kobiet do osiągania wielkich rzeczy.

Mary Kay jest w Polsce członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Stowarzyszenie działa od 1994 roku i grupuje największe przedsiębiorstwa sprzedaży bezpośredniej. Ich udział w łącznych obrotach tego kanału dystrybucji w Polsce przekracza 70 proc.
Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej

PSSB jest członkiem Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (FEDSA), Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA) i Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.


HISTORIA FIRMY MARY KAY

Kamienie milowe w historii Mary Kay - zobacz, jak się rozwijaliśmy.

Od dokonanej w 1963 roku inwestycji w kwocie 5000 dolarów, firma Mary Kay rozrosła się do jednego z największych na świecie przedsiębiorstw działających w branży sprzedaży bezpośredniej kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych

Dowiedz się więcej

O MARY KAY ASH

O Mary Kay Ash.

Czarująca. Energiczna.  Jedyna w swoim rodzaju.  Poznaj kobietę, która wprawiła to wszystko w ruch.Dowiedz się więcej

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Mary Kay.

Dowiedz się więcej

FILM SERCE

Obejrzyj film "Serce".