Niewiele firm może poszczycić się bogatym dziedzictwem, jakie należy do Mary Kay.

Żyłka biznesowa Mary Kay Ash w połączeniu z dążeniem do pomocy kobietom w osiągnięciu sukcesu pozwoliła jej na stworzenie firmy, która stała się jedną z największych na świecie firm z branży sprzedaży bezpośredniej kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych.

Ponad 1400 patentów przyznanych za innowacyjne produkty Mary Kay® które, sprzedawane są na blisko 40 rynkach na całym świecie przez miliony Niezależnych Konsultantek Mary Kay, oferujących swój wyjątkowy serwis.

Ta wyjątkowa historia sukcesu rozpoczęła się niemal 55 lat temu, kiedy to Mary Kay Ash założyła firmę Mary Kay Cosmetics.  Dziś firma Mary Kay korzysta z dziedzictwa Mary Kay Ash - inspirowania, wzbogacania i zachęcania kobiet do osiągania wielkich rzeczy.

Mary Kay jest w Polsce członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Stowarzyszenie działa od 1994 roku i grupuje największe przedsiębiorstwa sprzedaży bezpośredniej. Ich udział w łącznych obrotach tego kanału dystrybucji w Polsce przekracza 70 proc.
Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej

PSSB jest członkiem Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (FEDSA), Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej (WFDSA) i Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.


HISTORIA FIRMY MARY KAY

Kamienie milowe w historii Mary Kay - zobacz, jak się rozwijaliśmy.

Od dokonanej w 1963 roku inwestycji w kwocie 5000 dolarów, firma Mary Kay rozrosła się do jednego z największych na świecie przedsiębiorstw działających w branży sprzedaży bezpośredniej kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych

Dowiedz się więcej

O MARY KAY ASH

O Mary Kay Ash.

Czarująca. Energiczna.  Jedyna w swoim rodzaju.  Poznaj kobietę, która wprawiła to wszystko w ruch.Dowiedz się więcej

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Mary Kay.

Dowiedz się więcej

FILM SERCE

Obejrzyj film "Serce".