To Twoje życie i Twoja decyzja. Już ją podjęłaś, a może wciąż się zastanawiasz? Zobacz co zyskasz dołączając do grona Konsultantek Mary Kay!

Elastyczny czas pracy

W Mary Kay nie ma stałych godzin pracy, sama ustalasz swój grafik i modyfikujesz go w dowolnym momencie. Możesz mieć czas na rozwijanie swoich pasji, na spotkania ze znajomymi i na to co na najważniejsze – na czas z rodziną. Skala zaangażowania i czasu poświęconego na biznes odbije się pozytywnie na  Twoich dochodach, ale to Ty decydujesz! Jeśli chcesz możesz poświęcić kilka godzin w ciągu dnia, 2-3 dni w ciągu tygodnia, albo więcej, ale możesz też wyjechać na długie wakacje, bo to Ty jesteś swoim szefem. 

Earning potential with your Mary Kay business.
Konsultantka Mary Kay

Rozwój i szkolenia

Wiemy, że nie każdy ma szeroką wiedzę o kosmetykach czy modelach sprzedaży, dlatego dla wszystkich naszych Konsultantek organizujemy specjalne szkolenia dotyczące naszych produktów, ale nie tylko. Wierzymy w rozwój osobisty, w doskonalenie siebie oraz swoich umiejętności sprzedażowych i zarządczych – musisz przecież wiedzieć, jak zarządzać swoim Biznesem! Dodatkowo wiedza jaką zdobędziesz, przyda Ci się z życiu codziennym.

Sieć nowych znajomości

W Mary Kay zawiązuje się wiele przyjaźni, zarówno miedzy Konsultantkami jaki i pracownikami, spędzamy ze sobą dużo czasu, poznajemy swoje historie i możemy na siebie liczyć. Zupełnie jak w życiu, gdy spotkasz bratnią duszę, przyjaźnisz się z nią całe życie! Poznasz tu wiele osób, każda z inną historią, z innym doświadczeniem, z innymi znajomościami. Wiedz, że będzie to wartość dodana, a Ty będziesz miała z kim umówić się na kawę czy do kina.

Stabilne dochody

Systematyczna praca, rozwój i budowanie bazy klientów, będzie miało pozytywny wpływ na Twoje finanse. W Mary Kay, jak i w innych firmach istnieją poszczególne szczeble kariery, to proste, im będziesz wyżej tym Twoje dochody będą większe. Jeśli zdecydujesz się na regularne prowadzenie biznesu, comiesięcznie, otrzymasz wynagrodzenie od Firmy, jakie otrzymują nasze Dyrektor. O szczegóły zapytaj swoją Konsultantkę. 

Podróże, brylanty i ekskluzywne samochody

Brzmi świetnie, prawda? Mary Kay Ash wierzyła w to, że kobietom należą się cudowne nagrody i niezwykłe wyróżnienia. Dlatego mamy ich całe mnóstwo - od przepięknej biżuterii po zapierające dech wydarzenia. To już najwyższy czas, byś usiadła i ustaliła swoje cele. Konsultantki Kosmetyczne, które osiągną status Dyrektor, mogą z dumą jeździć pięknymi, różowymi samochodami Mary Kay. Każdego roku nasza firma organizuje luksusowe wycieczki do najpiękniejszych zakątków świata jak np. Jamajka! To naprawdę się dzieje, dowiedz się jak to osiągnąć! 

Earn recognition with your Mary Kay business.

Rozwijaj biznes – zostań Dyrektor!

Każda Konsultantka zaczyna od tego samego poziomu – na początku jesteś Niezależną Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay. W zależności od wybranej przez siebie drogi kariery możesz decydować, co chcesz osiągnąć. Realizując nasz model biznesowy możesz zostać Liderem swojej grupy, a nawet Niezależną Dyrektor Sprzedaży! Budując swój Zespół Konsultantek Mary Kay, stajesz się ich mentorem i prowadzisz do sukcesu, mogą przecież stać się takie jak Ty! O kolejne etapy na ścieżce kariery zapytaj swoją Konsultantkę lub Dyrektor. 

Quiz: Mocne strony

Twoje mocne strony

Poznaj swoje talenty i zobacz co możesz zyskać.

Zrób Quiz

Historie Konsultantek

Prawdziwe historie

Korzystaj z doświadczenia innych i rozwijaj swój biznes.

Zobacz

Skontaktuj się z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną – tylko zakupy u niej dają Ci 100% pewności, że kupujesz oryginalne kosmetyki, które możesz wypróbować.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Konsultantka Kosmetyczną, która odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z organizacją spotkania kosmetycznego.

Produkty, których pragniesz.

  • Zamawiaj produkty u Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych.
  • Doświadcz Złotego Serwisu Mary Kay.
  • Wyglądaj pięknie, dzięki indywidualnie dobranym poradom Twojej Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay.