Dowiedz się, jakie czekają na Ciebie korzyści!

To Twoje życie i Twoja decyzja. Już ją podjęłaś, a może wciąż się zastanawiasz? Zobacz, co zyskasz, dołączając do grona Konsultantek Mary Kay i prowadź takie życie, o jakim od zawsze marzyłaś. Dalekie podróże, ekskluzywne samochody, brylantowa biżuteria. A to tylko część tego, co możesz osiągnąć w Mary Kay! 
Ekskluzywne nagrody

Otrzymujesz ekskluzywne nagrody!

Brzmi świetnie, prawda? Mary Kay Ash wierzyła w to, że kobietom należą się cudowne nagrody i niezwykłe wyróżnienia. Dlatego mamy ich całe mnóstwo - od przepięknej brylantowej biżuterii po zapierające dech wydarzenia.

To już najwyższy czas, byś usiadła i ustaliła swoje cele. Konsultantki Kosmetyczne, które osiągną status Dyrektor, mogą z dumą jeździć pięknymi, różowymi samochodami Mary Kay. Każdego roku nasza firma organizuje luksusowe wycieczki do najpiękniejszych zakątków świata takich, jak np. Jamajka! To naprawdę się dzieje, dowiedz się, jak to osiągnąć! 

Pracujesz kiedy chcesz!

W Mary Kay nie ma stałych godzin pracy, sama ustalasz swój grafik i modyfikujesz go w dowolnym momencie. Możesz mieć czas na rozwijanie swoich pasji, na spotkania ze znajomymi i na to, co na najważniejsze – na czas z rodziną.

Skala zaangażowania i czasu poświęconego na biznes przełoży się na Twoje dochody, ale to Ty decydujesz! Jeśli chcesz możesz poświęcić kilka godzin w ciągu dnia, 2-3 dni w ciągu tygodnia, albo więcej, ale możesz też wyjechać na długie wakacje, bo to Ty jesteś swoim szefem. 
Pracujesz kiedy chcesz
Nieustannie się rozwijasz

Nieustannie się rozwijasz! 

Wiemy, że nie każdy ma szeroką wiedzę o kosmetykach czy modelach sprzedaży, dlatego dla wszystkich naszych Konsultantek organizujemy kursy i warsztaty podczas których: dokładnie poznasz naszą ofertę produktów, dowiesz się jak docierać do nowych klientek i sprzedawać a także jak być liderem dla innych.

Zbudujesz z nami silny biznes, a wiedza i nowe umiejętności zaprocentują w sferze prywatnej.

Otrzymujesz stabilny dochód!

Systematyczna praca, rozwój i budowanie bazy klientów, będzie miało pozytywny wpływ na Twoje finanse. W Mary Kay, jak i w innych firmach istnieją poszczególne szczeble kariery, to proste, im będziesz wyżej tym Twoje dochody będą większe.

Jeśli zdecydujesz się na regularne prowadzenie biznesu, comiesięcznie otrzymasz wynagrodzenie od Firmy, jakie otrzymują nasze Dyrektor. O szczegóły zapytaj swoją Konsultantkę. 
Stabilny dochód
Interesujące znajomości

Zawierasz interesujące znajomości!

W Mary Kay zawiązuje się wiele przyjaźni, zarówno miedzy Konsultantkami jaki i pracownikami. Spędzamy ze sobą dużo czasu, poznajemy swoje historie i możemy na siebie liczyć. Zupełnie jak w życiu, gdy spotkasz bratnią duszę, stajecie się przyjaciółmi!

Rozwijasz swoją karierę – zostajesz Dyrektor!

Każda Konsultantka zaczyna od tego samego poziomu – na początku jesteś Niezależną Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay. W zależności od wybranej przez siebie drogi kariery możesz decydować, co chcesz osiągnąć. Realizując nasz model biznesowy możesz zostać Liderem swojej grupy, a nawet Niezależną Dyrektor Sprzedaży!

Budując swój Zespół Konsultantek Mary Kay, stajesz się ich mentorem i prowadzisz do sukcesu, mogą przecież stać się takie jak Ty! O kolejne etapy na ścieżce kariery zapytaj swoją Konsultantkę lub Dyrektor. 
Rozwijasz karierę

Historie Konsultantek

Prawdziwe historie

Korzystaj z doświadczenia innych i rozwijaj swój biznes.

Zobacz

Skontaktuj się z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną – tylko zakupy u niej dają Ci 100% pewności, że kupujesz oryginalne kosmetyki, które możesz wypróbować.

Masz pytania?

Skontaktuj się z Konsultantka Kosmetyczną, która odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z organizacją spotkania kosmetycznego.

Produkty, których pragniesz.

  • Zamawiaj produkty u Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych.
  • Doświadcz Złotego Serwisu Mary Kay.
  • Wyglądaj pięknie, dzięki indywidualnie dobranym poradom Twojej Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay.