Dlaczego chwalimy się nagrodami?

Nagrody i wyróżnienia zdobywane przez firmę są zawsze powodem do radości i świętowania.

Docenienie kosmetyków przez profesjonalne środowiska stanowi poświadczenie wielu aspektów - innowacyjności, popularności, bezpieczeństwa stosowania, a także ich skuteczności. Wyróżnienie produktu z pośród innych w danej kategorii to powód do dumy dla firmy, ale także dla klientów, którzy z niego korzystają, ponieważ stanowi potwierdzenie, że dokonali dobrego wyboru. 

Nagrody produktowe to jednak nie wszystko, są też nagrody przyznawane firmom jako organizacjom. Przedsiębiorstwa oceniane są za sposób prowadzenia biznesu, czy kulturę i atmosferę miejsca pracy. Wyróżnienia te dowodzą, że w danej firmie pracują ludzie z pasją, oceniający swoje środowisko i kulturę pracy pozytywnie. Co więcej poleciliby tego pracodawcę swoim znajomym.

Mary Kay może poszczycić się wieloma nagrodami - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami poniżej.

Nagrody i wyróżnienia dla Mary Kay:

Mary Kay po raz kolejny w gronie Najlepszych Pracodawców według Gazety Finansowej na rok 2022

„Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany”, to słowa założycielki firmy, Mary Kay Ash, które stanowią fundament naszych działań. 

Kładziemy silny nacisk na docenianie pracowników i sprawianie, by wiedzieli, że są ważni. Dbamy o ich rozwój zapewniając dostęp do szkoleń i programów rozwojowych, dofinansowujemy naukę języka angielskiego, studia podyplomowe czy certyfikacje branżowe.  
Skupiamy się na indywidualnym podejściu do pracownika, wyznaczając osobiste cele i tym samym zapewniając stałą motywację do pracy.  
Zależy nam również na dobrych relacjach między pracownikami. Korzystając z wewnętrznego systemu, mogą oni przesyłać sobie nawzajem podziękowania i nagrody za zaangażowanie i pomoc.

Dyrektor Generalna May Kay Polska i Litwa, Ewa Kudlińska-Pyrz, wśród 50 najbardziej wpływowych  kobiet w Polsce

Ewa Kudlińska-Pyrz została wyróżniona tym niezwykłym tytułem w plebiscycie Home&Market. To dzięki jej zaangażowaniu Mary Kay od prawie 20 lat wspiera rozwój i przedsiębiorczość kobiet w Polsce.

Oprócz naszej Dyrektor Generalnej na liście znajdują się przedstawicielki biznesu, sztuki, organizacji pożytku publicznego czy nauki. Wszystkie wiedzą, czego chcą, wkładają mnóstwo wysiłku w swoje działania i dają przykład innym, np. Agata Kornhauser-Duda, Dominika Kulczyk, Ewa Błaszyczk, Iga Świątek czy Anna Lewandowska.

Mary Kay Najlepszym Pracodawcą 2021
według Gazety Finansowej

W naszej firmie nie tylko liczy się osiąganie celów, ale również motywacja i osobiste zaangażowanie pracowników.

Wyniki, cele, rozmowy ewaluacyjne to jedno, ale firma ma również szereg programów, których zadaniem jest docenienie i wyróżnienie pracowników oraz zadbanie o motywację pracowników. Należą do nich między innymi system "WOW Awards" pozwalający doceniać i nagradzać współpracowników za wsparcie i pomoc oraz nagrody "The Best of the Best", będące niejako plebiscytem, w którym poprzez głosowanie, wszyscy pracownicy traktowani na równi (każdy głos jest równowarty) wybierają najlepszego pracownika w 4 różnych kategoriach.

Dodatkowo firma oferuje dofinansowania do kursów językowych czy studiów finansuje szkolenia rozwijające kompetencje lub pozwalające zdobyć nowe umiejętności.

Jak można przeczytać w Gazecie Finansowej Mary Kay to praca, która staje się stylem życia!

Dyrektor Generalna Mary Kay Polska & Litwa Ewa Kudlińska-Pyrz wśród 50 najcenniejszych kobiet w Polsce!

Nasza Dyrektor Generalna została uznana przez Gazetę Finansową jedną z najcenniejszych kobiet w Polsce. Na liście 50 najcenniejszych kobiet znalazła się wśród takich nazwisk jak Ewa Błaszczyk, Anna Lewandowska, Magda Gessler czy Dominika Kulczyk.

Najcenniejsze kobiety to kobiety ważne dla Polskiej kultury i biznesu, wybierane na podstawie ich doświadczenia i wkładu wniesionego w polski biznes. Zwyciężczyniami są kobiety będące Prezesami, Dyrektorami wiodących firm takich ja Samsung, Ikea czy Microsoft).

Mary Kay Najlepszym Pracodawcą 2020 roku

Mary Kay Cosmetics Poland już po raz drugi zdobywa tytuł Best Employer, czyli Najlepszego Pracodawcy Roku! Firma Mary Kay Polska została wyróżniona przez Kincentric tytułem Najlepszego Pracodawcy 2020 w Polsce (Kincentric Best Employer). 
 
Kincentric Best Employers to program prowadzony i rozpoznawalny na świecie od 20 lat. Program wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, a tytuł Najlepszego Pracodawcy jest przyznawany wyłącznie w oparciu o wyniki badań pracowników.
 
Najlepsi Pracodawcy to firmy, które niezależnie od potencjalnych barier, takich jak np. rozmiar przedsiębiorstwa, geograficzne rozproszenie, czy też specyfika branżowa, budują dodatkową przewagę konkurencyjną i sukces biznesowy oparty na zaangażowaniu pracowników. Aby uzyskać tytuł Kincentric Best Employer, firma musi osiągnąć wysokie wyniki w następujących wymiarach:
  1. Zaangażowanie pracowników: Pracownicy pozytywnie wypowiadają się na temat swojego pracodawcy, chcą związać swoją przyszłość z firmą w dłuższej perspektywie czasowej i są zmotywowani do dodatkowego wysiłku.
  2. Zwinność biznesowa (Agility): Pracownicy widzą, że organizacja jest wysoce innowacyjna, otwarta i szybko się adaptuje, odpowiadając na zmieniające się potrzeby swoich klientów.
  3. Angażujący liderzy: Najwyższa kadra zarządzająca oraz menedżerowie postępują w taki sposób, aby pozytywnie i znacząco wpływać na zaangażowania pracowników.
  4. Orientacja na ludzi: Pracownicy mają poczucie, że organizacja koncentruje się na przyciąganiu i utrzymywaniu talentów.
„Ponadprzeciętne organizacje, takie jak Mary Kay Cosmetics Poland wyróżniają się na rynku, ponieważ wzmacniają wyniki dzięki wysokiemu zaangażowaniu pracowników, zwinności biznesowej, angażującym liderom i orientacji na ludzi. Gratulujemy Mary Kay Cosmetics Poland otrzymania tytułu Kincentric Best Employers 2020 w Polsce.”- Ken Oehler, Global Engagement and Culture practice leader w Kincentric.
 

Mary Kay Najlepszym Pracodawcą 2018 roku

Co roku AON Hewitt przyznaje nagrody i wyróżnienia dla najlepszych pracodawców.

Z dumą możemy się pochwalić, że firma Mary Kay Polska zdobyła tytuł
BEST EMPLOYER 2018 (Najlepszy Pracodawca 2018 roku).
Wyróżnienie to dowodzi, że firma jest doskonałym miejscem do pracy i rozwoju dla pracowników, a jest to nagroda tym bardziej wyjątkowa, że jest przyznawana na podstawie opinii pracowników o pracodawcy.

To ogromne wyróżnienie - w całej Polsce tytuł Najlepszego Pracodawcy zdobyło tylko 12 firm!

Najlepszy Pracodawca 2018 roku

Nagroda "The Best & More" dla Mary Kay

Magazyn Why Story podczas swojej dorocznej gali wyróżnił między innymi naszą firmę.

Mary Kay zostało wyróżnione za szeroki wybór produktów do pielęgnacji oraz duże zaangażowanie w społeczną odpowiedzialność biznesu (Corporate Social Responsibily - CSR). Nasze kosmetyki zostały docenione jako "najwyższej jakości kosmetyki pielęgnujące i upiększające".

Why Story to ogólnopolski magazyn komentujący bieżące wydarzenia i działania mające miejsce na terenie całego kraju.


alt

Nagroda Seldii dla PSSB oraz Mary Kay


W październiku 2018 roku podczas dorocznej Europejskiej Konferencji Sprzedaży Bezpośredniej PSSB (Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej) otrzymało nagrodę Stowarzyszenia Roku 2018, a Najlepszą Firmą zostało Mary Kay!

To ogromne wyróżnienie zarówno dla całego sektora sprzedaży bezpośredniej jak i dla naszej firmy. Świadczy o docenieniu ogromnego wkładu firmy Mary Kay w budowanie przedsiębiorczości wśród Konsultantek i wspomaganie ich rozwoju.

Dowiedz się więcej - kliknij tutaj
Wręczenie nagrody Seldia

Nagrody i wyróżnienia dla produktów za rok:

2022

Nagrody i wyróżnienia dla produktów za rok:

2021

Nagrody i wyróżnienia dla produktów za rok:

2020

2019

2018

2016/2017

2015

2015

Skontaktuj się z Niezależną Konsultantką Kosmetyczną – tylko zakupy u niej dają Ci 100% pewności, że kupujesz oryginalne kosmetyki, które możesz wypróbować.

Serwis, na jaki zasługujesz.

  • Z Mary Kay kupujesz produkty na swoich zasadach.
  • Skorzystaj z wygodnej dostawy do domu lub do biura.
  • Zamawiaj online przez telefon, email lub osobiście. Zawsze u Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay.
Dowiedz się więcej

Produkty, których pragniesz.

  • Zamawiaj produkty u Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych.
  • Doświadcz Złotego Serwisu Mary Kay.
  • Wyglądaj pięknie, dzięki indywidualnie dobranym poradom Twojej Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay.