Nagroda dla Mary Kay, jako Najlepszej Firmy oraz nagroda dla PSSB

W brukselskim hotelu Steinenberger odbyła się uroczysta gala, na której wręczono doroczne nagrody Seldii, tzw. Astra Awards. Nagrody są przyznawane w kilku kategoriach, m.in. dla najlepszej firmy i najlepszego stowarzyszenia krajowego. 

Bruksela, 18 października 2018

Europejskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej Seldia, którego PSSB jest członkiem od chwili powstania, czyli od 1994 roku, obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia. Główne uroczystości jubileuszowe odbyły się w Brukseli, podczas dorocznej Europejskiej Konferencji Sprzedaży Bezpośredniej
(17 października). W imprezie brało udział 170 przedstawicieli branży sprzedaży bezpośredniej, ale także reprezentanci środowiska politycznego,
akademickiego, wielu organizacji handlowych i biznesowych oraz firm spoza branży.

W przeddzień Konferencji, w brukselskim hotelu Steinenberger odbyła się uroczysta gala, na której wręczono doroczne nagrody Seldii, tzw. Astra Awards. Nagrody są przyznawane w kilku kategoriach, m.in. dla najlepszej firmy i najlepszego stowarzyszenia krajowego. Stowarzyszeniem Roku 2018 zostało Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, a Najlepszą Firmą – Mary Kay! Nagrodę dla PSSB odebrali Ewa Kudlińska-Pyrz, Przewodnicząca Zarządu PSSB i Mirosław Luboń, Dyrektor Generalny, natomiast nagrodę dla najlepszej firmy odebrała Dyrektor Generalna Mary Kay Poland & Lithuania, Ewa Kudlińska-Pyrz w towarzystwie Anne Crew, Wice Prezes ds. Public Affairs Mary Kay!

Selida_PSSB 
selida astra awards
Następnie Mirosław Luboń wraz z Ewą Kudlińską-Pyrz prowadzili – już w ramach właściwej Konferencji – warsztat poświęcony polskiemu rynkowi sprzedaży bezpośredniej i działalności Stowarzyszenia. Ich prezentacja, składająca się z pokazu slajdów i dwóch filmów video, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony uczestników, którzy szczelnie wypełnili salę, w której odbywał się warsztat.