Przyjaciółka od Piękna to Twoja nowa najlepsza przyjaciółka!

Jeśli zastanawiasz się, jak kupić kosmetyki Mary Kay to odpowiedź na to jest bardzo prosta. Potrzebujesz swojej Przyjaciółki od Piękna! <3 Pewnie wiesz, ze Mary Kay opiera swoją działalność na niezwykłych kobietach, które każdego dnia doradzają swoim klientkom i sprawiają, że kosmetyczne aspekty przestają być dla nich tajemnicą. Posiadanie swojej Konsultantki Mary Kay przyniesie Ci wiele wspaniałych korzyści, które pozwolą Ci zyskać czas, pieniądze i dużo więcej.  Brzmi kusząco, prawda?


Znajdź swoją Przyjaciółkę od Piękna już teraz klikając TUTAJ.

 

A jeśli chcesz czegoś więcej…
…niż tylko kosmetyków, Mary Kay® ma dla Ciebie niezliczoną ilość możliwości, które otworzą się przed Tobą, gdy zostaniesz Przyjaciółką od Piękna! Dziel się wiedzą o kosmetykach z innymi kobietami, a sprzedaż przyjdzie wraz z budowaniem relacji z klientkami.

Sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

  • Doradca
  • Zaufanie
  • Relacja

BFF_pielegnacja

Przyjaciółka od Piękna =  Twój osobisty specjalista do spraw pielęgnacji

Idealne produkty dopasowane do potrzeb Twojej skóry.

Twoja przyjaciółka od Piękna doskonale zna potrzeby Twojej skóry i bez problemu dobierze takie produkty, które sprawią, że osiągniesz rezultaty, na których Ci zależy.  To naprawdę wygodne rozwiązanie!

Oszczędność pieniędzy, bo kupujesz idealne dla siebie.

Nie musisz kupować niezliczonej liczby produktów i wydawać przy tym mnóstwo pieniędzy. Twoja Przyjaciółka od Piękna stworzy dla Ciebie schemat pielęgnacyjny i wskaże Ci, czego potrzebuje Twoja skóra.

Oszczędność czasu, bo nie musisz już chodzić po drogerii w poszukiwaniu kosmetyków.

Zapomnij o szukaniu produktów w drogerii i długich kolejkach. Przyjaciółka od Piękna będzie o Tobie pamiętać i zadzwoni, gdy Twoje ulubione produkty będą się kończyć. Będziesz na bieżąco z trendami, bo przedstawi Ci hity sezonu, a co więcej, nawet nie musisz wychodzić z domu.

BFF_zaufanie

Przyjaciółka od Piękna = zaufanie i bezpieczeństwo

Gwarancja, że gdy nie jesteś zadowolona z kosmetyku, to możesz go zwrócić, a oddamy Ci pieniądze.

W Mary Kay kładziemy nacisk na zadowolenie naszych klientek, dlatego dzięki Gwarancji 100% Satysfakcji możesz bez problemu zwrócić swojej Przyjaciółce od Piękna produkt, jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań.

Zaufanie, że kupujesz sprawdzone i przebadane produkty

Mary Kay to firma z ponad 60 letnią tradycją, a każdy z produktów został wielokrotnie przebadany. Wybierając Mary Kay stawiasz na sprawdzone produkty, które przyniosą Ci korzyści. Więcej o bezpieczeństwie naszych produktów przeczytasz tutaj.

BFF_relacje

Przyjaciółka od piękna = coś więcej niż doradca piękna

Makijażowe wsparcie zawsze i wszędzie

Czeka Cię wielkie wyjście? Impreza? Randka? Chcesz wyglądać oszałamiająco, ale potrzebujesz wsparcia? Zadzwoń do swojej Przyjaciółki od Piękna, która przywiezie Ci najlepsze kosmetyki do makijażu i wspomoże przy jego wykonaniu.

Koniec kłopotów z prezentami

Nie musisz się martwić, że zapomniałaś o urodzinach przyjaciółki, męża lub że czeka Cię wielogodzinne czekanie w kolejce po prezenty. Twoja Przyjaciółka od Piękna zawsze służy pomocą i przygotuje dla Ciebie fantastyczne propozycje, którymi obdarujesz bliskich.

Wyjątkowa relacja

Pomiędzy Przyjaciółkami od Piękna Mary Kay a klientkami nawiązują się piękne relacje i przyjaźnie. Każda kobieta pragnie czuć się wyjątkowo, a w Mary Kay jest to możliwe.