Czy ta sytuacja wydaje Ci się znajoma? 

Wyobraź sobie, że wchodzisz do drogerii w poszukiwaniu kremu do twarzy i zastanawiasz się co wybrać. Myślisz sobie „czy to już jest czas, żeby zacząć walczyć ze zmarszczkami?” albo „czy to dobry moment, by sięgnąć po jakąś profesjonalną pielęgnację?”. Już od wejścia krzyczą do Ciebie piękne opakowania i mądre naukowe nazwy, które nie do końca rozumiesz. Może postanowiłaś zwrócić się o poradę do doradcy w sklepie. Ale zaraz po jej otrzymaniu myślisz sobie „skąd ona może wiedzieć czego potrzebuje moja skóra skoro zupełnie mnie nie zna?”.

Czy ta sytuacja wydaje Ci się znajoma?

Wyobraź sobie, że pracujesz 8 godzin dziennie. Do domu wracasz późno, jesteś zmęczona, starasz się znaleźć czas dla chłopaka lub dzieci, ale tak naprawdę marzysz tylko o weekendzie i chwili przerwy od pracy. To nie jest tak, że praca nie daje Ci satysfakcji, ale gdy przychodzi weekend nie jesteś w stanie odpocząć, przecież niedziela to tylko poniedziałek w przebraniu i tak naprawdę cały czas myślisz już znowu o… pracy.

A może wolałabyś tak...

Teraz spróbuj wyobrazić sobie, że jest ktoś, kto Ci w tym wszystkim pomoże. Ktoś kto Cię zna i wie czego potrzebujesz Ty i Twoja skóra. Ktoś kto, jeżeli tylko na to pozwolisz, będzie pamiętał kiedy potrzebujesz określonych kosmetyków. To będzie Twoja Przyjaciółka od Piękna, Twój własny doradca, który służy pomocą i jednocześnie dostarczy luksusowe produkty do pielęgnacji lub makijażu gdzie i kiedy tylko potrzebujesz. Kto lepiej zrozumie Twoje potrzeby niż koleżanka, przyjaciółka – Twój Osobisty Doradca Piękna – kobieta taka, jak ty?

Daj się poznać – nic więcej nie musisz robić! 
Znajdź swoją Konsultantkę Kosmetyczną Mary Kay już teraz.

Masz wątpliwości? Zastanawiasz się czy warto?

Zobacz krótki film i przekonaj się co (a w zasadzie kogo)
możesz zyskać!


camera-icon

Możesz też pójść o krok dalej...

Pamiętaj, że wszystko zależy od Ciebie, jeżeli tylko zechcesz, dla Ciebie Mary Kay to nie będą już tylko kosmetyki -– otworzy się przed Tobą morze możliwości. Możesz pracować kiedy i ile chcesz, a ilość czasu wolnego i zarobki zależą tak naprawdę od Ciebie. Nie musisz sprzedawać – wystarczy, że podzielisz się wiedzą o kosmetykach, które lubisz i których sama używasz, a znajdziesz kobiety, które będą chciały, żebyś to Ty została ich Przyjaciółką od Piękna.

Sprawdź co zyskasz zostając Konsultantką Kosmetyczną
Mary Kay.

camera-icon

Chcesz zobaczyć jak może wyglądać Twoje życie?

Zobacz krótki film przedstawiający dzień z życia
Niezależnej Konsultantki Kosmetycznej Mary Kay