Nowe Centrum Produkcyjne oraz Centrum Naukowo Badawcze

Innowacje i dążenie do doskonalenia od 55 lat wyznaczają nam drogę! Z przyjemnością informujemy, że chcąc dostarczać jeszcze wyższą jakość produktów otwieramy się na nowe!

Dallas, Texas, 01 listopada 2018

Z ogromną przyjemnością informujemy, że właśnie otworzyliśmy nasze nowe Centrum Produkcyjne oraz Centrum Naukowo Badawcze, w którym powstawać będą formuły i produkty dostępne dla Niezależnych Konsultantek Mary Kay na całym świecie! Centrum to zostało nazwane imieniem Richarda R. Rogersa, Prezesa Zarządu i syna Mary Kay Ash. Nowe Centrum zlokalizowane jest w Lewisville, Texas. Inwestycja warta ponad 100 milionów dolarów to budynek o powierzchni ponad 42 000 m2, wyposażony jest w najnowocześniejsze laboratoria badawczo-rozwojowe i nowatorską technologię produkcyjną.

Centrum Produkcyjne oraz Centrum Naukowo Badawcze
Centrum Produkcyjne oraz Centrum Naukowo Badawcze

Aby upamiętnić to wydarzenie, Zespół Zarządzający Mary Kay Inc. oraz przedstawiciele firm Cymcor i Beck, biorący udział w budowie, zebrali się wspólnie by oficjalnie przeciąć wstęgę i otworzyć nowe Centrum. We współpracy z Arbor Day Foundation, przy okazji tego wydarzenia, zasadzone zostało milionowe drzewo w ramach inicjatywy Pink Doing Green. Mary Kay Inc. przekazała również czek na 50 000 dolarów, w ramach partnerstwa z Texas New Mexico Power z przyjaciółmi z hrabstwa Denton, jedyną firmą świadczącą wsparcie dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie, również na tle seksualnym.

Centrum Produkcyjne oraz Centrum Naukowo Badawcze

"W 1963 roku moja babcia i ojciec założyli tę firmę w Dallas i jesteśmy dumni, że utrzymujemy silny związek z Północnym Teksasem" - powiedział Ryan Rogers, dyrektor ds. Inwestycji w Mary Kay Inc., syn Richarda R. Rogersa i wnuk Mary Kay Ash. "Centrum R & D Richarda R. Rogersa to nie tylko inwestycja w przyszłość naszej firmy, ale także w naszą stałą misję wzmacniania i wzbogacania życia kobiet na całym świecie."

Relacje z otwarcia Centrum znajdziesz TUTAJ.

W 1969 r. w Regal Row w Dallas, otwarto poprzedni zakład produkcyjny i badawczo-rozwojowy. Obecnie Mary Kay Inc. zatrudnia ponad 600 pracowników produkcyjnych i badawczo-rozwojowych, a także inwestuje miliony dolarów w badania i rozwój, aby produkty Mary Kay® spełniały najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa i wydajności. Aby uzyskać więcej informacji o nauce kryjącej się za produktami Mary Kay®, kliknij tutaj.

Przyznajemy, że wygląda to imponująco! :)