Blogerki poznają Cudowny Zestaw Age Minimize 3D™ !

1 wyjazd, 5 Blogerek i odmieniony Cudowny Zestaw TimeWise 3D™, a to wszystko z zaszczytnym udziałem jednej z najbardziej doświadczonych Konsultantek Mary Kay!

Kazimierz Dolny, 08 października 2018

Na początku października zaprosiliśmy 5 wybranych blogerek na wyjątkową podróż do Kazimierza Dolnego, by przedstawić im naszą wspaniałą nowość, czyli Cudowny Zestaw Age Minimize 3D™, a także, by pokazać im, jak ciekawe i przyjemne są Spotkania Kosmetyczne Mary Kay! Kto zaszczycił nas swoją obecnością? Sami się przekonajcie:
  1. Agata Herbut: agatamanosa.pl
  2. Marta Młodzikowska: make-up-today.com
  3. Patrycja Tyszka: patrycjatyszka.com
  4. Joanna Głowala: pieknoscdnia.pl
  5. Ewelina Rybałtowska: pracowniaprzyjemnosci.pl

Dziękujemy za Waszą obecność, wspaniałą atmosferę i uśmiechy na twarzach! Z ramienia Mary Kay reprezentowała nas zawsze uśmiechnięta i pełna energii Natalia Zgorzelska, Senior Marketing Communication Generalist. 

Wyjazd do Kazimierza Cudowny Zestaw w Kazimierzu

Spotkanie Kosmetyczne
w pięknym stylu poprowadziła dla nich, jedna z czołowych Konsultantek Mary Kay (Krajowa Dyrektor Sprzedaży) Dorota Cebartowska! Blogerki były zachwycone i nie wahały się pokazać tego na swoich profilach na Instagramie! 

Spotkanie Kosmetyczne - Dorota Cebartowska  Spotkanie Kosmetyczne Mary Kay

Na blogach pojawiają się już pierwsze artykuły z testowania naszego Zestawu, zachęcamy do zapoznania się i wypróbowania na własnej skórze! Przeczytajcie sami:
Cudowny Zestaw w Kazimierzu