#MKSpreadLove

30 marca 2020

Rzeczywistość wokół nas dynamicznie się zmienia, a niepewność doskwiera wszystkim. O ile sytuacja każdego z nas jest inna, jest jedna rzecz, która łączy nas wszystkich – uwielbiamy słyszeć miłe słowa i być doceniani!

Online jeszcze łatwiej przekazać pozytywne emocje, które czasem wstydzimy się wyrazić osobiście. Dzięki prostym czynnościom, takim jak udostępnianie i „lajkowanie”, przekazywanie takiej pozytywnej energii często nabiera wyjątkowej mocy..

Pomyśl komu i co miłego chciałabyś/chciałbyś przekazać. Nie zastanawiaj się, w tym trudnym czasie wszyscy potrzebują słów wsparcia i docenienia. To małe gesty, które tak wiele znaczą i zupełnie nic nie kosztują!

Pamiętaj również o Konsultantkach Mary Kay, które cały czas pomagają kobietom i są gotowe świadczyć swój profesjonalny serwis. To że nie możecie się spotkać nie znaczy, że nie macie możliwości kontaktu – Konsultantka jest dla Ciebie dostępna online i telefonicznie. Jest dla Ciebie i teraz potrzebuje również Twojego wsparcia – wystarczy skomentować, udostępnić lub polubić jej post w mediach społecznościowych, Ciebie to nic nie kosztuje, a dla Twojej konsultantki naprawdę wiele znaczy.

Dziękujemy, że przeczytałaś/przeczytałeś ten post. Dziękujemy, że zostajesz w domu jeśli nie musisz wychodzić. Dziękujemy, że będziesz przekazywać pozytywną energię #MKSpreadLove.

Mikroprzedsiębiorczość Mary Kay