Wakacje w Mary Kay

Piękna wyspa Maui na Hawajach, spektakularne Seminarium w Dallas - tak spędzamy wakacje w Mary Kay!

Maui, Dallas, 30 lipca 2018

W Mary Kay nie ma chwili oddechu, są za to wielkie podróże! Od czerwca nasze najlepsze Konsultantki (Dyrektor) Mary Kay zwiedzają przepiękne tereny całego świata.

Zacznijmy jednak od początku. W połowie czerwca nasze Krajowe Dyrektor Sprzedaży uczestniczyły w wyjątkowej Konferencji (Summit 2018), gdzie spotkały się wszystkie Krajowe Dyrektor Mary Kay. Pod czujnym okiem Dyrektor Generalnej Mary Kay Polska, Ewy Kudlińskiej-Pyrz reprezentowały nas: NSD Dorota Cebartowska i NSD Ewa Michalska z Polski oraz NSD Ilona Paulauskiene z Litwy. Konferencja, edukacja i inspiracje to jedno, ale nas zauroczyło też miejsce tego wydarzenia - urocza wyspa Maui na Hawajach! Piękna wyspa, która pozwoliła naszym Konsultantkom nie tylko odpocząć i doświadczyć nowych odkryć przyrodniczych, ale też wymienić swoje doświadczenia i rozpisać plany na przyszłość. 

Mary Kay

Ewa Kudlińska-Pyrz uchyliła rąbka tajemnicy, przeczytajcie sami:
Na Summncie NSDs bawiły się znakomicie!
Ilona z mężem latała helikopterem i podziwiała uroki Maui jeżdżąc po wyspie jeepem, Ewa latała helikopterem i delektowała się masażem w SPA, a Dorota z mężem łowili ryby i uprawiali snorkeling w kraterze wulkanu. Jest im czego zazdrościć! Summit zakończyliśmy mocnym akcentem – Białą Kolacją Galową. Jedliśmy homary i wyborne steki. Jednak największą gwiazdą wieczoru były nasze Krajowe, które wyglądały zjawiskowo! Miałam fantastyczną możliwość spotkać się osobiście z dr Lucy Gildeą i porozmawiać o innowacyjnych produktach i technologiach, jakie wykorzystujemy w Mary Kay. To był niesamowity wyjazd, pełen niezapomnianych wrażeń!

Hawaje, Maui

To nie koniec! 
Kolejna cudowna podróż to siedziba Mary Kay w Dallas, Texas i coroczne Seminarium. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że to prawdziwa Ameryka, samochody na scenie, konfetti, radość i wspólne wsparcie. To wydarzenie jest szczególne zarówno dla nas jako firmy, ale przede wszystkim dla Konsultantek Mary Kay. Dla niektórych to prawdziwy American Dream, za swą ciężką pracę mogą znaleźć się w cudownym miejscu pośród niezwykłych ludzi. Seminarium w Dallas to też szybka podróż do początków naszej firmy, kiedy Mary Kay Ash zapisywała się na kartach historii. W tym roku obchodzimy 55 rocznicę na świecie, a 15 w Polsce! Jest co świętować, a w Mary Kay całkiem nieźle nam to wychodzi. 

W tym roku na wycieczkę do Dallas zaprosiliśmy dziennikarki z Polski, aby mogły przekonać się, jak spektakularne jest to wydarzenie! Oczywiście zapewniliśmy wiele dodatkowych atrakcji m.in. spotkanie z naszym Ekspertem ds. naukowych dr Lucy Gildeą czy Ambasadorem Piękna Luisem Casco. 
Mary Kay Inc., Dallas, Texas
Wszystkim życzymy pięknych i dalekich podróży, a naszym Konsultantkom wytrwałości, bo niemożliwe nie istnieje. Jak mawiała Mary Kay Ash Jeśli myślisz, że potrafisz to potrafisz, jeśli myślisz, że nie potrafisz, to tak jest. My wiemy, że potraficie! :)

Zespół Mary Kay