„Zanim zaczniesz cieszyć się wspaniałym życiem, najpierw musisz dać coś od siebie. Daj siebie całą. Podziel się z innymi ludźmi naszymi fantastycznymi produktami. Jedynie to, co dajesz od siebie może być pomnożone i powróci do Ciebie tysiąckroć potężniejsze”

~ Mary Kay Ash

PINK DOING GREEN

Robimy, co w naszej mocy, aby uczynić planetę piękniejszym miejscem, zachowując jej zasoby. Pink Doing GreenSM to nasza obietnica tworzenia i utrzymywania zrównoważonych praktyk biznesowych, a także współpracy z organizacjami, których misją jest zachowanie i upiększanie naszych społeczności na całym świecie.

Międzynarodowy zakład produkcyjny Mary Kay zlokalizowany w Dallas zobowiązał się do odpowiedzialnego postępowania z odpadami, wdrażając zaawansowane techniki recyklingu, dzięki czemu osiąga zerowy status składowania odpadów. Centra dystrybucyjne Mary Kay używają w 100% biodegradowalnych opakowań. Mary Kay zobowiązała się także do zasadzenia ponad miliona drzew – najbardziej skupiła się na zalesianiu terenów w Chinach, Rosji, Meksyku, Malezji i w Stanach Zjednoczonych.