Zmieniamy Życie Razem

WCZORAJ. DZIŚ. NA ZAWSZE.
Od 1963 naszą misją jest wzbogacanie życia kobiet.

To, od czego zaczynaliśmy WCZORAJ, do czego dążymy DZIŚ i czemu poświęcamy się NA ZAWSZE: wspieramy kobiece poczucie pewności siebie, definiowanie własnego, niepowtarzalnego piękna i osiąganie celów, zarówno tych wielkich, jak i drobnych. Nie bylibyśmy w stanie robić tego wszystkiego bez WAS i naszych Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych. 

Mary Kay Ash założyła tę firmę w 1963 roku, aby dać każdej kobiecie szansę bycia najlepszą wersją siebie. Jej wizja to nasza przyszłość.

Rozpoczynając siódmą dekadę działalności, nadal inspirujemy się stylem, w jakim Mary Kay Ash założyła swoją firmę w 1963 roku. Jej głównym celem było umożliwienie wszystkim kobietom kierowania własną przyszłością i określania własnych sukcesów – możliwości, które były niedostępne, dopóki ona ich nie stworzyła. Chcemy pozostać wierni tym celom zarówno w 2023 roku, jak i w kolejnych latach.
No text in field]
  • Odpowiedzialny biznes
  • Firma zbudowana przez kobietę dla kobiet
  • Sięgnij po marzenia
  • Prawdziwe historie sukcesu
baner_szminki

Mary Kay to blisko 40 rynków na całym świecie. Głęboko wierzymy, że nasze działania mają wydźwięk globalny i pozytywnie wpływają na życie innych ludzi.

Misją Mary Kay jest wzbogacanie życia kobiet. Jako jedna z najbardziej cenionych globalnych firm sprzedaży bezpośredniej, Mary Kay zapewnia milionom kobiet możliwości rozwoju biznesu na całym świecie.  To okazja do budowy udanej, niezależnej kariery i harmonijnego życia – filozofii, która rozwija się w dalszym ciągu, już w 6. dekadzie od założenia firmy. 

Pomaganie jest piękne!

Dzięki naszym inicjatywom: Pink Changing Lives i Pink Doing Green wartości, jakie wyznajemy przeradzają się w nasze działania: wspieranie organizacji, które wzmacniają pozycję kobiet i zmniejszają skutki eksploatacji zasobów Ziemi.

Dowiedz się więcej o najważniejszych inicjatywach, które prowadzi Mary Kay.

- Fundacja Mary Kay -> https://marykayashfoundation.org/

Na przestrzeni lat było wielu liderów biznesowych odnoszących sukcesy, ale żaden nie był tak unikalny, jak Mary Kay Ash.

Kobieta ta zapisała się w historii jako jedna z najbardziej wpływowych osób w dziejach Ameryki. Poprzez dążenie do celu i niezwykłe zdeterminowanie udało jej się osiągnąć wszystko to, o czym marzyła. Wyznawała kilka prostych zasad, na bazie których został zbudowany jej biznes.

Na pierwszym miejscu stawiała WIARĘ, RODZINĘ I KARIERĘ. Stworzyła markę rozpoznawalną, a co więcej wzbogaciła życie innych. Wyznawała ZŁOTA ZASADĘ, która opierała się na traktowaniu innych tak, jak sami chcieliby być traktowani. Mary Kay Ash popierała bezinteresowne pomaganie innym. Dlatego stworzyła termin DUCHA BEZINTERESOWNOŚCI, BY DOCENIĆ OSOBY, KTÓRE POŚWIĘCAŁY SIĘ POMAGANIU innym.

Ta wyjątkowa historia sukcesu rozpoczęła się niemal 55 lat temu, kiedy to Mary Kay Ash założyła firmę Mary Kay Cosmetics. Dziś firma Mary Kay korzysta z dziedzictwa Mary Kay Ash - inspirowania, wzbogacania i zachęcania kobiet do osiągania wielkich rzeczy.


bner_MK_PL
banner_pl_lg2

Wiesz, że chcesz spełniać marzenia, być swoim własnym szefem i stać się kobietą sukcesu. A czy wiesz, jak niewiele Cię od tego dzieli? Zobacz, co zyskasz, dołączając do grona Konsultantek Mary Kay i prowadź takie życie, o jakim od zawsze marzyłaś. Dalekie podróże, ekskluzywne samochody, brylantowa biżuteria. A to tylko część tego, co możesz osiągnąć w Mary Kay! W Mary Kay wierzmy, że każda kobieta może odnieść sukces. Dajemy Ci ogromne możliwości rozwoju, szkolenia i wsparcie wspaniałych Przyjaciółek od Piękna, które każdego dnia będą Cię wspierać i motywować do działania. Jeśli nadal się wahasz, poznaj prawdziwe historie kobiet z całej Polski i przekonaj się, że jeśli czegoś chcesz, nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. 

Oto niezwykle kobiety, które powiedziały TAK swoim marzeniom.


banner_pl_lg1